Жилището на най-малките
Здравейте! Предстои ми обзавеждане на деската стая на сина ми, който е на 5 години. Може ли да ми препоръчате добър производител на мебели по поръчка в Пловдив или да предпочета готови комплекти от мебелните магазини?

Също така бих ви помолила за идеи и препоръки във връзка с обзавеждането на конкретната стая и по-точно разположението на мебелите в нея. Бих желала да има секция, гардеробче за дрехи, бюро и две легла с ракла. По принцип може да не слагам още второто легло, но все пак трябва да придвидя евентуално място и за него.

Прилагам скица на стаята с точните размери. Малко е странна по форма, защото прозореца е в по-тясната част на стаята. Все пак е с южно изложение.

Благодаря ви предварително.

Прикачен файл

detska.jpg
detska.jpg (28.55 KиБ) Видяна 12808 пъти
Последна промяна от raial на чет яну 24, 2008 5:09 pm, променено общо 6 пъти.
anmoll - специалист
В Пловдив имаш достатъчно голям избор.Ако искаш още по-голям...иди до Пазарджик в "Явор"само на половин час ти е. Винаги е по-добре на живо,но можеш да видиш първо тук http://shop.yavor-bg.com/index.php?cati ... t=87Когато правиш нещо по поръчка винаги е под въпрос дали ще ти хареса крайния резултат.Често си представяме едно,а става друго.Успех :)
DTIvanov - специалист
Ако още не сте решили проблема обадета се на 0896 689652. Ще Ви предложим 3D проект, който след удобрението Ви ще изпълним. :).
shadowman - майстор
Колега, гледай датите. Не мисля, че някой ще чака година за да му бъде даден съвет и после да ми изработят поръчката.

Тема "Цялостно обзавеждане за детска стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: