Жилището на най-малките
Деси
Предстои ми да правя детска стая, като за целта помещението е 3м. на 3,5 м., височина 2.50. Различното в случая е, че мисля да приобщя към стаята и балкона /стандартен вътрешен балкон на панелка/, за да стане по широко. Като оставим това, че трябва добре да се изолира тази външна площ, по-скоро ме интересува как точно да използвам тази част от помещението. Ще избия долния праг и ще отсавя страничните носещи стени и трегера горе, като страничните стени не са по широки от 0,5 м. За съжаление не мога да ви изготвя скица, затова се нядявам дори вие да ми помогнете с такава. Ако ви е необходима повече информация казвайте.
Благодаря предварително.:thumbs:

п.п. Детето е едно и е на 3 г., освен това стената, намираща се срещу прозореца /балкона/ може да се използва част от нея, защото е преградна и има преход към друго помещение, но не с врата, а с оставен декоративен отвор, горе-долу колкото ширината на една стандартна врата.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:32 am, променено общо 1 път.
Деси
Ето скица

Прикачен файл

projekt 2.jpg
ако ви трябва още информация казвайте. Благодаря предварително
projekt 2.jpg (15.72 KиБ) Видяна 19782 пъти
Emerald - модератор
==.
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:33 am, променено общо 1 път.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:33 am, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
Emerald,
защо е нужно да има два последователни поста? Нали имаш бутон "Промени"?
Деси
Радиаторите са демонтирани, помещението ще се отоплява с климатик. Общата дължина на детската стая е 4 м. /3 м. от хола +1 от балкона/.
Деси
А, стената още не е изградена, всичко е на груба замазка, просто това са ми идеите. Горе-долу знам как искам да изглежда преградната стена, но приемам и други идеи :lol:
Гост
Изложението между другото какво е? И прозореца колко е голям?[/quote]

Югозапад, прозореца е 3м. дължина, височина 1,66, четири крила две отваряеми - средните.

п.п. Не съм регистриран потребител, затова не мога да си променям поста. :?
dildes - специалист
п.п. Не съм регистриран потребител, затова не мога да си променям поста. :?[/quote]

Вече се регистрирах, простете за "спама" :roll:

Тема "Посъветвайте ме" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: