• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 103
Всичко за този вид строителство.
estqwerty - специалист
тоя безплатният не е за сертификат.
изглежда ще е ала бала, ядене и пиене, снимки и отчитане на дейност по някоя програма. както и навиване да се изкара платеният курс.
къде вземаш сертификат е 800 евро :) къде с моята цел за пасивна барачка това са 2 дори 3 квадрата от максимално 65-те запланувани :)
а и защо да си изкарваш сертификат в България ? няма причина.

виж курса за терм софтуера ще е интересен.
ама и там парички. а напоследък все пачки подритвам :)
VLADO66 - майстор
estqwerty написа:
тоя безплатният не е за сертификат.
изглежда ще е ала бала, ядене и пиене, снимки и отчитане на дейност по някоя програма. както и навиване да се изкара платеният курс.
къде вземаш сертификат е 800 евро :) къде с моята цел за пасивна барачка това са 2 дори 3 квадрата от максимално 65-те запланувани :)
а и защо да си изкарваш сертификат в България ? няма причина.

виж курса за терм софтуера ще е интересен.
ама и там парички. а напоследък все пачки подритвам :)
Ти курса си го изкарал :-D какво беше-1.40лвХ0.10=14см и алпин дизел :lol:
Tsilkov - майстор
Безплатния (то не е баш безплатен а промоционален - тва няма значение де) курс е само за работа с PHPP. Това за 800 евро е пълен курс за пасивни сгради, изчисляване с PHPP и зипит.
Ти и за сертификат можеш да се явиш при тях - цената е мисля 300 евро, но както спомена смисъл няма.
И двата курса са добри и макар че не са без пари са в пъти по-евтини от в чужбина. Ама щом ти е само за един обект е безмислено да пилееш време и пари. Ако цялата работа пък е за изчисляването на 60 квадрата ми прати чертежи да ти го изчисля (когато имам време де) пък ще почерпиш на някоя чужда сватба :lol:
jekasus - майстор
Какво да донесете на семинара?

Лаптоп,
Цветни моливи,
Линия и калкулатор


:? По лаптопа ли ще се рисува? :lol:
marmoz - специалист
jekasus написа:
Лаптоп,
Цветни моливи,
Линия и калкулатор
:-D Брях,ся пък :? То моят лаптоп,елка си има пък и ексел си има,за чии ми е тоз калкулатор :? Туи требуе да е нящо Ху...иТек,Мнооо модярно :lol: :lol: :lol:
estqwerty - специалист
VLADO66 написа:
Ти курса си го изкарал :-D какво беше-1.40лвХ0.10=14см и алпин дизел :lol:
:) това беше от друг форум, но след време децата ни ще го учат в учебниците като теоремата на моя милост относно връзката на дебелината на изолацията спрямо цената на невъзобновяемите енергоизточници.
цитата ти е за отопление на газ.
за отопление на алпин дизел 3 л3ва за литър по 0,10 = 30 см изолация е нужна. :) сори за сапама :)
estqwerty - специалист
много фрии събития , но за съжаление много далеч от мен, все пак някой може да се възползва.

Имаме удоволствието да Ви поканим да вземете участие в Blower door тест демонстрация, която ще се проведе на 06.02.2013 г.

Демонстрацията е напълно безплатна и отворена за всички колеги, които желаят да се запознаят с най-новите методи за обследване на сградите.

http://passivehousebg.com/index.php?opt ... 32&lang=bg
estqwerty - специалист
отново фрии събитие и отново много далеч от мен :) а ми се щеше...
ама и да ми излезе в rss 2-дни преди събитието е несериозно, може би искат нокой да не отиде :)

Blower door тест демонстрация - 12.02.2013

за повече детайли :
http://passivehousebg.com/index.php?opt ... 32&lang=bg
Здравейте - аз съм чистак нов потребител, и съм ви безкрайно благодарна за тази дискусия и форума, от който се научих не само на нови неща, но и на безкрайната толерантност към неспециалистите "хоби хора".

Към Flo: Моля да се свържете с мен: phones@abv.bg - може и да се поразговорим за рецепти и идеи отн. пасивни къщи. Допълнително към темата за пасивните къщи: започвам проектиране и изпълние на една такава (1 етаж, около 70-80м2) само и единствено от арболит. И нека да почетем днес светлата памет на Дякона. поздрав
gechev - специалист
Арболит. Еднослойна стена ли?
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 103

Тема "Пасивна къща? Има ли почва у нас?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: