• 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Всичко за този вид строителство.
tarlyo - специалист
Този праг се ползва за входни врати, където лесното преминаване е по-важно от изолацията. Правилно ти е казал изпълнителят на дограмата.
resistbody - майстор
Аз за балконскиоте врати избрах с нормален праг, само за входната на етажа избрах такава с нисък праг... В началото мислех и там нисък, то сега и входната на къщата е с нормален праг и съм свикнал..
Tsekov - напреднал
Има ли някой запознат с тези два "топли" дистанционера: Swisspacer Ultimate и Kommerling Kodispace 4SG? Кой от двата е по-добър вариант?
nikolov333 - майстор
И аз да питам, коя плъзгаща система е с най-малко проблеми за вътрешна врата между гаража и коридор, част от къщата.. Почти нямам друг вариант понеже са няколко врати една до друга..иначе знам, че не са добре плъзгащите системи..поне тези с нормални цени..

Прикачен файл

Untitled.png
milchomi - напреднал
Имам две оферти за дограма на обекта, които се различават с близо 50%. Едната е с Etem E75 а другата с Reynaers MasterLine 8. Струва ли си да спра на по-скъпата, при еднакви стъклопакети?
radius - майстор
Ами ако едната е за 1000, а другата за 1500, бих взел Рейнерса, ама ако са 100к срещу 150к, сметката е друга
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52

Тема "Дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: