Всичко за този вид строителство.
Тани - модератор
Тънкости при монтажа на дограмата
ralev - специалист
По този въпрос съм срещал само това http://ceresit.bg/component/virtuemart/ ... -winteq/91 като мостра. Да се изкажат специалистите по Пасивните къщи дали това е начина.
estqwerty - специалист
на WINTeQ съм ходил на презентация беше весело :) умряхме от студ , трима човека си играха повече от час и половина докато облепят целия прозорец с лентите и накрая дори нямам спомен успяха ли да го сложат в предвиденото място.

не че не върши работа но е доста пипкава и се монтират се по-малко джамове , ако все пак ако иска този който си плаща защо не.

предполагам ако просто се облепи отвън и отвътре с някаква мембрана ще е доста по-лесно , не по-малко качествено и определено по-бързо.
marmoz - специалист
А бе аз незнам що са толкоз много видове на поста -виншни че вътрешни че ала бала ,ама ще ви кажа че като жулим зимни градини,отвън изцяло ги облепяме с ботил лепенки /битум с алуминиево фолио/,като в/у стените застъпват поне 10-15 см.
П.П.При нас основният проблем е да няма теч,че появи ли се става МАЗАЛО за ремонт................
VLADO66 - майстор
Ако имате нерви да изгледате цялото :) http://www.youtube.com/watch?v=8DdYzEu1l24
marmoz - специалист
Еи VLADO66 ,много ме накефи това клипче,не бях го гледал :-D
Няма да коментирам какви са амаьори всички от клипа ........... :-D ,но понеже съм ПРОСТ :-D ,ми стана интересно за този "magik stiks" :lachtot: :lachtot: :lachtot:
1.Първо ми е интересно ко толкоз хващат с него,дъли са го направили като хората или дъли в стаята има някакви други течения,налягания,подналягания и разни всеобразни :?
2.Ако тоя дето върти тая пръчица вземе та пръдне :lol: ,как ли ще се раздвижи въздуха /пушека/ :?
3.Аз че съм прост,прост съм, ама те да си мислят "на простичкия му даи цветничко,да се радва и мисли че сме мнооо хаи-тек" е па чак толкоз прост не съм :-D .Аман от търговски шмекерии за повишаване на продуктовата цена :-D
marmoz - специалист
Пуска страница/вид/ от фасадно завършване на Алумил /няма да ви казвам от коя година е измислено ,на каталог и се практикува/, надали "пасивните дограмджии" ще сътворят нещо много по-добро :-D
Следваики принципите е приложимо в/у всякъкъв вид дограма.

П.П.Ако мислите че вода се спира по лесно от въздух ............... ще замълча
Прикачен файл:
189.jpg

Тема "Тънкости при монтажа на дограмата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: