Всичко за този вид строителство.
VLADO66 написа:
Няма да имам нерви да живея в плаваща къща,първо заради влагата и второ- първото завистливо копеле може да я прати на дъното с една дрелка :x
Забелязах, че почти във всяка тема си даваш некомпетентното мнение без да ти го искат. По голям хейтър от теб не срещнах в този сайт. Бъди полезен, когато знаеш не сме длъжни да ти четем глупостите, които пишеш навсякъде.
VLADO66 - майстор
Nikol 6 написа:
VLADO66 написа:
Няма да имам нерви да живея в плаваща къща,първо заради влагата и второ- първото завистливо копеле може да я прати на дъното с една дрелка :x
Забелязах, че почти във всяка тема си даваш некомпетентното мнение без да ти го искат. По голям хейтър от теб не срещнах в този сайт. Бъди полезен, когато знаеш не сме длъжни да ти четем глупостите, които пишеш навсякъде.
Първо си изясни какво означава тази купешка думичка която употребяваш.Ето да ти помогна http://cheti.me/tvorba/heytr-ili-shcho- ... subkultura .Второ-мнението което си цитирал/а/ си е точно по темата и изразява моето становище по въпроса.И трето-мога да пиша без да искам нечие разрешение или одобрение каквото искам стига да не нарушавам правилата на форума.А по въпроса дали пиша глупости го оставям без коментар,за да не ги четеш ме маркирай като враг в потребителските настройки.
Pasko - специалист
Първо предлагам последните две мнения да се изтрият. Nikol 6 , VLADO е до поста утвърден участник на форума и е помогнал на не един и двама колеги.
Второ - към Gechev ! Приятелски съвет. Когато друг път ти дойде на акъла "изведнъж" ,да направиш плаваща детска къщичка и или нещо друго,което главата ти спонтанно е родила, го патентовай или поне го пиши като твоя технология . ИДЕЯТА е важна ! Тя е първоизточника на на успешния бизнес в съвременния свят. И е мноооого лесно за тези японци да ти я откраднат Убавата идея. Взимат блокче от Тивит и го анализират , после патентоват твоята идея и стават МИЛИОНЕРИ! Разсъждавай глобално и с една идея можеш да дадеш хляб на половин БГ :-)
jekasus - майстор
Pasko написа:
с една идея можеш да дадеш хляб на половин БГ :-)
Познай, къде ще изнесе производство. :-D
gechev - специалист
И аз съм за изтриване на двата поста, защото никому не са нужни. Паско, казваш идеята е добра, но нали знаеш, че сам човек само до тоалетната стига. Какво по хубаво от един цялостен продукт на пазара. Аз не отбирам от всичко, затова сондирам мнения и ако някоѝ вижда, че може нещо прогресивно да се направи по темата нека се обади. Трябват наѝ различни специалисти. Преди няколко месеца бе обявен конкурс за плаващи острови хотели на Малдивите и се кандидатираха 70% холандски архитекти. Нашите да не са по лоши или некадърни.
VLADO66 написа:
Nikol 6 написа:
VLADO66 написа:
Няма да имам нерви да живея в плаваща къща,първо заради влагата и второ- първото завистливо копеле може да я прати на дъното с една дрелка :x
Забелязах, че почти във всяка тема си даваш некомпетентното мнение без да ти го искат. По голям хейтър от теб не срещнах в този сайт. Бъди полезен, когато знаеш не сме длъжни да ти четем глупостите, които пишеш навсякъде.
Първо си изясни какво означава тази купешка думичка която употребяваш.Ето да ти помогна http://cheti.me/tvorba/heytr-ili-shcho- ... subkultura .Второ-мнението което си цитирал/а/ си е точно по темата и изразява моето становище по въпроса.И трето-мога да пиша без да искам нечие разрешение или одобрение каквото искам стига да не нарушавам правилата на форума.А по въпроса дали пиша глупости го оставям без коментар,за да не ги четеш ме маркирай като враг в потребителските настройки.
Знам, какво означава хейтър, стига с Вашето поучаване на всички ползватели на този сайт. Ако трябва да те маркирам, като враг за да не ти чета становищата, то тогава половината от написаното ще изчезне. Познай защо? Ще завърша с фразата, която също много ти отива "на всяко гърне мерудия" Значение: Човек, който се меси навсякъде, където трябва и където не трябва. И още нещо цялата тази моя оценка за Вас не е от становището ти в тази тема, а за цялостната ти дейност в сайта. Няма тема в която да не си писал.
gechev - специалист
Nikol 6, не си прав или права. Българския народ е казал Не с рогите, а с езику. Влизаш през вратата на къщата и раздаваш правосъдие при твоите 3 мнения в този форум срещу тези повече от 6000 на Владо. В Говорилнята Владо има тема- Две години и 6000 мнения.... . Прочети я и си направи констатациите, а и тоѝ там търсеше поне един да го напсува. Имаш тази прекрасна възможност и се възползваѝ там, а не тук. [-X
8180 - майстор
Nikol 6,
Ако сте дама, бих проявил с удоволствие още малко снизхождение - просто харесвам умерена агресивност при дамите.
Моля, отчетете мнението на Гечев, на когото благодаря за съдействието.

Тема "Плаваща къща и ако може пасивна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: