• 1
  • 2
Всичко за този вид строителство.
idunno - специалист
Човече, аз от един месец съм в Копривщица и ако не бях там по работа едва ли някога щях да стоя толкова.Мястото има потенциал, но пиенето и дървосекачеството на никого не прощават.Жалко е, че се пропилява такъв потенциал, но това си е съвсем нормално...по нашенски.
Тръгнал си да ми хвалиш някаква къща- иди до Букурещ и виж какво хората са направили да популяризират културата си.
Това сме ние българите - хората си имат дворци, а ние- дървени къщи.
Малко почнах да се съмнявам в историята, която съм учил като се поразходих из града.
Но това е друга тема...
OwnerBG - специалист
idunno написа:
Човече, аз от един месец съм в Копривщица и ако не бях там по работа едва ли някога щях да стоя толкова.Мястото има потенциал, но пиенето и дървосекачеството на никого не прощават.Жалко е, че се пропилява такъв потенциал, но това си е съвсем нормално...по нашенски.
Тръгнал си да ми хвалиш някаква къща- иди до Букурещ и виж какво хората са направили да популяризират културата си.
Това сме ние българите - хората си имат дворци, а ние- дървени къщи.
Малко почнах да се съмнявам в историята, която съм учил като се поразходих из града.
Но това е друга тема...
Абе виж къщата ако те пуснат в двора. А потенциал има и точно това се опитваме да правим.
idunno - специалист
ОК ще я погледна.И ще говорим пак.
Iliev Labs - специалист
Tsilkov написа:
OwnerBG написа:
От известно време подготвям идея
:?: ... :?
Виждал съм много стари къщи на които кладенецът е вътре в къщата а не на двора.Може да са поназнайвали нещо хората
  • 1
  • 2

Тема "Еко строителство по стари строителни технологии" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: