Всичко за този вид строителство.
Здравейте, миналата година се доверих на баща ми да наблюдава подмяната на покрива :axe: И познайте! Неистоворо му желание да има подпокривна стая и алчност за повече квадрати не позволи на бригадата са остави външно коминно тяло.....Кво да правя, баща ми е.
Съседите на първия и аз на втория етаж ползваме аспиратори и сме вмъкнали тръбите в тухления канал, но миризмите отиват в подпокривното пространство....
Въпросът ми е сега външно тяло може ли да се направи без да протече там, където ще се режат новите керемиди /марка Младост/? :?
vladtod - специалист
Всичко може да се направи с подходяща обшивка ама така да говориш за баща си.....
пон ное 15, 2021 8:08 amvladtod написа:
Всичко може да се направи с подходяща обшивка ама така да говориш за баща си.....
Фокусът беше състояноето на покрива и фактите, които ме карат отново да отделя голяма сума пари, търсене на специалисти и маене дали ще се справят, не баща ми и неговото желание! А и не говоря лошо за него, просто уточнявам откъде идва въпроса и защо в 21ви век има покрив без комин, все пак не сме Египет, където не им е в културата изобщо да слагат покриви.... :lol:

Тема "Двускатен нов покрив без комин!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: