Всичко за този вид строителство.
ср авг 17, 2022 10:57 amnikolov333 написа:
При монтажа на армировката е добре да се ползват дистанционери поне 3 см върху подложния бетон за да се покрие арматурата. Арматурните заготовки на биглите изпълнени ли са по проект, защото не виждам завиване и припокриване в ъглите. Мисля, че трябва да имаш и заложени и едни ограничители като разпънки, които не знам лак се казваха .
Сега слагат дистанционерите под арматурата по сложния начин, защото когато ги видях, че са ги пропуснали вече бяха напреднали доста... Днес конструктора и надзора ще дойдат, да приемат изработката и монтажа на арматурата, преди да се налее бетона и ако имат забележки ще се отстраняват.
Makc05 - помощник
Колега отдавна не си писал, как се развива проекта?
Съдейки по датата ако не сте сготвили първата манджа в нова кухня, ще трябва да се случи много скоро.

Интересно ми е как се е получил покривът, а и изобщо впечатления от развитието на проекта.
Аз лично съм на етап проектиране и чета от горе до долу из форума. Тази ми идея ми носи малко "спънки" с архитекта към момента, но мисля, че се разбираме добре. Понеже и аз също съм на идея къща с елементи на нискоенергийна, питам как се развиват нещата.

Тема "Къща с елементи на нискоенергийна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: