Всичко за вашата тераса или балкон
Здравейте,

При нас ремонтните проблеми изникват като гъби един след един.
Имам прясно положена шпакловка с мрежа на долната част на козирката на блока, която всъщност е над нашия балкон, на последния етаж сме.
Така се получи, че поради разни недоразумения с майстора, никого не обвинявам, той си свърши работата чудесно, а на нас не ни хареса.

Тъй като на балкона ще се слага тент и тогава това пространство ще е недостъпно за ремонтни дейности, просто искахме да подмажем тази част на козирката. Но не ни хареса, че прозира мрежата.
Ще се наложи аз да довършвам.
Шпакловката е правена с фибро шпакловъчно лепило, прилагам снимка. На Ангро е.
Прикачен файл:
IMG_20190929_180403.jpg
Какво мога да сложа отгоре, като финен и последен слой, за да седи гладко и да е издържливо, все пак е навън.
Теракол не искам.
lov - майстор
То си има шпакловачни смеси за полагане на външни мазилки. както и релефни мазилки за външна употреба. И вероятно майстора е ползвал такава. Но щом прозира мрежата значи никаква не я е свършил. Спестил си е една ръка при полагането. Само да не би още да е мокра и да виждате къде от долу се намира мрежата.
На ангро имат всичко от споменатото и аз съм доволен от качеството им. И ако ползвате шпакловка искайте бяла защото дори да я боядисвате в някакъв цвят е по лесно а бялата може и така да си я оправите.
нед сеп 29, 2019 9:40 pmlov написа:
То си има шпакловачни смеси за полагане на външни мазилки. както и релефни мазилки за външна употреба. И вероятно майстора е ползвал такава. Но щом прозира мрежата значи никаква не я е свършил. Спестил си е една ръка при полагането. Само да не би още да е мокра и да виждате къде от долу се намира мрежата.
На ангро имат всичко от споменатото и аз съм доволен от качеството им. И ако ползвате шпакловка искайте бяла защото дори да я боядисвате в някакъв цвят е по лесно а бялата може и така да си я оправите.
Тоест както разбирам, мога да сложа шпакловка върху направеното от майстора?
Мерси, ще отида в Ангро.
Hoвoceлckи - майстор
Аа, не ходи в Ангро. Ходи в кой да е строителен магазин ... :wink: Имам излишни 6 баки с тяхна полимерна мазилка. Е, оцветена в някакъв цвят (цъкни) :-D Остава случайно да ти допадне цвета и да си от София.
Lov, слушам, че мазилките им избледнявали ужасно на петна? Ще го отречеш ли?
lov - майстор
Не съм ползвал техни цветни и нямам наблюдение но от белите съм доволен. Не че не съм ползвал и други марки цветна структурна и от едно пале два чувала имат разлика в цвета.

Тема "Полагане на втори слой след шпакловка с мрежа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: