Всичко за вашата тераса или балкон
Здравейте на всички имам едно запитване за една тераса. Терасата е с размер 12 метра дължина на 4.20 метра ширина. В момента терасата е потпряна с няколко подпори защото увисва и си мисля че ще падне скоро. Дебелината на плочата е около 8 см. От горе е залепена хидроизолация. За съжаление късно и от доло се цепи и падат парчета. Самата тераса е узаконена. Кажете вариант за ремонт или най добре събаряне и изграждане на нова плоча.
Благодаря на всички за идеите и съветите.
Последна промяна от TheAstroIvan на ср яну 05, 2022 7:12 pm, променено общо 1 път.
resistbody - майстор
Колони и греди има ли това нещо, не вярвам да е конзола 4.20 ?
Бутане, и наново след консултация с конструктор..
Има един трегер долу горе по средата на дългата страна. Има една малка стая като работилница. Другото е голямо празно пространство, като предния край се държи само на 4 метални колони пълни с бетон. Всъщност има само три стени от едната страна е отворено пространство. Бих качил снимки утре.
muhala - майстор
Като се подпре терасата в края и момента отива там, където няма желязо (в долния кран на бетона). Това влошава още повече нещата.
radius - майстор
Колега, пусни снимки ако искаш да ти се помогне адекватно.
П.с. сега видях "бих качил снимки утре" - бъдеще несигурно време :lol:
Така изглежда част от терасата от долу. Малко трудно ми качването на снимки с всичи тея ограничения за размера. В момента се гледат кокошки там но скоро ще приключа с тях. Ще се изчисти и да се ползва за работилница пространството.
Прикачен файл:
Тераса2.jpg
Прикачен файл:
Тераса3.jpg
Прикачен файл:
Тераса4.jpg
Прикачен файл:
Тераса5.jpg
Прикачен файл:
Терса1.jpg
Svezar - специалист
Оправи си заглавието, понеже това със сигурност НЕ Е тераса , ами си е плоча !

Тема "Как да се укрепи плоча тип тераса." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: