• 1
  • 2
Всичко за вашата тераса или балкон
krasi92 - майстор
Тъпо звучи за теб но е така. Столицата е заприличала на франкенщаин от пеоизволни присвояваня и остъкляваня и простори на кой къде му падне. Изкараха мисля и някакви разпоредби за тези неща. Поне кабеларките започнаха да си прибират червата от фасадите.
Globe - специалист
пет сеп 16, 2022 1:25 pmkrasi92 написа:
Тъпо звучи за теб но е така. Столицата е заприличала на франкенщаин от пеоизволни присвояваня и остъкляваня и простори на кой къде му падне. Изкараха мисля и някакви разпоредби за тези неща. Поне кабеларките започнаха да си прибират червата от фасадите.
Не се притеснявай всичко ми е законно ,но това няма общо с темата.. Нито се обсъждаше на кой е работа и задължение и на кой не е .. Ставаше дума дали аз от моята страна на плочата мога да направя нещо полезно. Не знам защо реши че има спор,та стана и адвокат :) . Аз съм готов да му платя на 100% ремонта на терасата и нямам грам проблем за това.. Искам всичко да е наред и да не го мисля. Нещата са принципни ,а законите са закони.. Те не се основават на това ,че щом някой е направил нещо може да му тече покрива.. :lol: :supz:
krasi92 - майстор
Можеш да направиш молебен за суша на плочата :yawinkle:
  • 1
  • 2

Тема "Ремонт и затваряне на тераси с дограма." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: