• 1
  • 2
нед апр 17, 2022 11:53 amchapara написа:
Измазване с вароциментова мазилка.
Благодаря за отговора, ще се постарая да стане добре, дори гледам клипове, за да се науча :yawinkle:
ky-kyy - майстор
Аз не клипчета, ами цели сериали гледах. Тва "Болница на края на града", тва "Доктор Хаус", тва оня с Джордж Клуни....ама за съжаление, лекар не станах..... :?
lyubohar - майстор
Ами аз виждам разлика между това да изкърпиш с хоросан повредена мазилка и да извадиш апендикс например.
А Вие виждате ли колега ky-kyy?
ky-kyy - майстор
нед апр 17, 2022 5:02 pmlyubohar написа:
Ами аз виждам разлика между това да изкърпиш с хоросан повредена мазилка и да извадиш апендикс например.
А Вие виждате ли колега ky-kyy?
Много ми е интересно, какъв колега, можеш да си ми, точно пък ти :?
За да ти обясня, защо написах горното, ще пиша мнооооого бавно, ще те помоля още по-бавно да го прочетеш. Човек, който не може да обясни, какъв му е проблема и който не знае какво представлява мазилката, дали ще може да се справи според теб? И с това обръщение- колега, ме загуби като събеседник....Не за друго, ами може някой, който не ме познава, да се объркаи да ме приравни на твоето ниво.....Ай, успех и на тебе и на питащото с клиповете в тубата....
lyubohar - майстор
Първо и най важно-при непознати се употребява учтивата форма,както постъпих и аз.
Или се познаваме?
Второ"колега" съм употребил в смисъл-колега съфорумник.Не Ви знам какъв сте по професия,че в този смисъл да приемате "колега".
А иначе един средно интелигентен човек може да се научи да измазва стени с хоросан за един ден!
А доста учене се иска да се научиш да свириш на някакъв иструмент-повече от да станеш доктор например.
С огромното уважение към докторите!
Иначе си живейте живота.
ky-kyy - майстор
Благодаря, че ми позволи да живея :) Желая и на теб, дълги години, да се събуждаш на седмо число от месеца :)
  • 1
  • 2

Тема "Малък ремонт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: