• 1
  • 2
Здравейте, искам да направя нещо като малък ремонт на една стена от ТУХЛЕНА къща, стената се е напукала на места е паднала мазилката и се виждат тухлите, въпроса е с какво мога да запълнят тази дупка и с какво да я покрив най-лесно, така че да е устойчиво на сняг,дъжд и влага за поне още няколко години.
Вторият ми въпрос е, на същата къща от другата й страна има малък балкон, тип бокс на него също има липсваща мазилка и дупки, с какво мога да отремонтирам това балконче. И двете места(балкона и стената са с малки проблеми около метър са дупките) Благодаря предварително за отговора! :) :yawinkle: :arrow:
MamaMy - майстор
Ако си БОТ респект. Почти перфектен словоред. :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб апр 16, 2022 7:17 pmMamaMy написа:
Ако си БОТ респект. Почти перфектен словоред. :lol:
:lol:
съб апр 16, 2022 7:17 pmMamaMy написа:
Ако си БОТ респект. Почти перфектен словоред. :lol:
И защо трябва да съм БОТ? Просто съм доста заета напоследък и бързай, когато писах тази тема. Наистина ще съм Ви благодарна за мааалко по-сериозно отношение!!!
:lol:
съб апр 16, 2022 8:27 pmn_a написа:
съб апр 16, 2022 7:17 pmMamaMy написа:
Ако си БОТ респект. Почти перфектен словоред. :lol:
:lol:
Явно не сте чак такива МАЙСТОТИЩА щон не можете дами отговорите на въпроса, а аз го за дадох съвсем коректно и сериозно!
chapara - майстор
Измазване с вароциментова мазилка.
Lutchezar - майстор
Дайте няколко снимки за да придобием престава.
ky-kyy - майстор
Най-трудно и най-скъпо излиза, когато някой каже "малко ремонтче"....Имайте го в предвид. И снимка да постнете, едва ли някой наизуст, може да прецени, трябва да го види майстор, на място.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед апр 17, 2022 12:16 pmky-kyy написа:
Най-трудно и най-скъпо излиза, когато някой каже "малко ремонтче"....Имайте го в предвид. И снимка да постнете, едва ли някой наизуст, може да прецени, трябва да го види майстор, на място.
Нацупенбата кифличка иска сама да си го прави, а снимките са необходими, заради богатия ѝ речник... Зидарията ли е напукана, мазилката ли... "дупка" какво конкретно значи и тн... такива неща
Какво ли е сторила със спестеното откъм писане на разбираем пост време?
нед апр 17, 2022 2:21 pmn_a написа:
нед апр 17, 2022 12:16 pmky-kyy написа:
Най-трудно и най-скъпо излиза, когато някой каже "малко ремонтче"....Имайте го в предвид. И снимка да постнете, едва ли някой наизуст, може да прецени, трябва да го види майстор, на място.
Нацупенбата кифличка иска сама да си го прави, а снимките са необходими, заради богатия ѝ речник... Зидарията ли е напукана, мазилката ли... "дупка" какво конкретно значи и тн... такива неща
Какво ли е сторила със спестеното откъм писане на разбираем пост време?
Мазилката е паднала на места и се виждат тухлите, а колкото до това каква съм (кифла или не) няма да коментирам! Благодаря за експертни Ви отговор!
  • 1
  • 2

Тема "Малък ремонт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: