09.09. – 04.10.2019
Запиши се, натовари и карай!

Изображение

За големите планове за дома е необходим и подходящ автомобил, който да превози обемните покупки.

С Volkswagen можете да съчетаете пазаруването с тест драйв на лекотоварен автомобил.
Достатъчно е да имате шофьорска книжка за лек автомобил, за да се включите. А останалото е лесно: заявете участието си, като се регистрирате на: https://www.vwcargodrive.bg, и си изберете модел автомобил и ден и час за тест драйв от секция „Календар“.
Работягите на Volkswagen и нашият промо екип ви очакват в BAUHAUS, Mr. Bricolage - Люлин, Praktiker - Дружба и Строймаркет в София. След попълване на необходимите документи, можете да използвате избрания автомобил за 2 часа и 30 минути или за пробег до 100 км.

Тестовите автомобили - Caddy, Transporter и Crafter ще са разположени на паркингите в следните периоди:
  • BAUHAUS: 09.09. - 13.09.
  • Mr. Bricolage - Люлин: 16.09. - 20.09.
  • Praktiker - Дружба: 23.09. - 28.09.
  • Строймаркет: 30.09. - 05.10.19
Всички въпроси, свързани с VW Cargo Drive, можете да отправите в тази тема.
vili - напреднал
Точно навреме ми идва това! Включвам се! :supz:
Amt93 - помощник
Ще ми е интересно да пробвам, само че не откривам информация за възможните часове за записване? От колко до колко часа дневно мога да ползвам автомобила? :?:
Здравейте,

Къде мога да видя за всеки от автомобилите кога ще е свободен за тест драйв? И може ли да се тества повече от един автомобил в рамките на времето, с което разполагам? Интересувам се и от препоръка от човек на място, който да разкаже повече за автомобилите и да е достатъчно компетентен, така че да препоръча подходящ вариант. Става въпрос за малка фирма с бригада и по-специфична дейност, за която ще ни е полезно да пробваме подобно возило.

Благодаря!
Mascar - специалист
Записвам се. Бил съм веднъж на тест драйв в Бургас преди време и беше много интересно. Очаквам също толкова яко преживяване и сега. :cool:
vili - напреднал
Колеги, в сайта си пише всичко. Цъкаш на "Резервирай", избираш магазин, автомобил и виждаш свободни дати и часове. Иначе ти дават 2 часа и половина или до 100 км пробег. За тест на повече от един автомобил - виж, тук не знам как стои въпросът. Някой по-запознат? 
ср сеп 11, 2019 11:02 amAmt93 написа:
Ще ми е интересно да пробвам, само че не откривам информация за възможните часове за записване? От колко до колко часа дневно мога да ползвам автомобила? :?:
Здравейте! Графикът на автомобилите се визуализира след регистрация. Необходимо е да преминете първо през тази стъпка. Всички тестови автомобили можете да ползвате в рамките на 2 ч. и 30 мин или пробег до 100 км в работното време от 10 - 19 ч.
ср сеп 11, 2019 12:38 pmDeyanTodorov1 написа:
Здравейте,

Къде мога да видя за всеки от автомобилите кога ще е свободен за тест драйв? И може ли да се тества повече от един автомобил в рамките на времето, с което разполагам? Интересувам се и от препоръка от човек на място, който да разкаже повече за автомобилите и да е достатъчно компетентен, така че да препоръча подходящ вариант. Става въпрос за малка фирма с бригада и по-специфична дейност, за която ще ни е полезно да пробваме подобно возило.

Благодаря!
Здравейте, Деян! Графикът на автомобилите се визуализира след регистрация. Можете да тествате и трите автомобила, стига те да са свободни за желания период. На място може да ви консултира търговец на Лекотоварни автомобили от нашия екип. Моля за целта отбележете при резервацията, че желаете да присъства търговец. Ако желаете, можете да изпратите и Ваши контакти за връзка на лично съобщение.
Smarin - специалист
Включвам се и аз! Работата ми е такава, че много често ми се налага да пренасям стока и напоследък се оглеждам за подходяща кола, че моята вече издиша. А от личен опит знам, че едно нещо не го ли изпитам лично предварително, после бера ядове. Особено пък за сериозна инвестиция каквато е автомобилът.
Mascar - специалист
Предвижда ли се провеждане на тест драйв на същите автомобили в други градове в България?

Тема "VW CARGO DRIVE - Запиши се, натовари и карай!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: