нед сеп 15, 2019 11:11 amMascar написа:
Предвижда ли се провеждане на тест драйв на същите автомобили в други градове в България?
Здравейте! Второто издание на кампанията ще се проведе само в София. Надяваме се следващата година да разширим обхвата на събитието и в други градове. Ако желаете, можете да тествате Лекотоварната гама на Volkswagen в дилърските представителства в Пловдив, Стара Загора, Варна, Бургас, В. Търново, Русе и Плевен. Контакти на дилърските представителства на марката можете да намерите тук: https://www.vw-lekotovarni.bg/serviz-ak ... ni-servizi
vili - напреднал
А предвижда ли се тест драйв при зимни условия? Сега времето е хубаво, пътищата стават за каране, ама според мен е доста съществено как се държи колата като почнат кишата и снеговете...
вт сеп 17, 2019 12:26 pmvili написа:
А предвижда ли се тест драйв при зимни условия? Сега времето е хубаво, пътищата стават за каране, ама според мен е доста съществено как се държи колата като почнат кишата и снеговете...
Здравейте! Кампанията VW Cargo Drive приключва на 04.10.2019 в строителните хипермаркети в София. Моделите от Лекотоварната гама могат да бъдат взети за тест по всяко време и в зимни условия и от дилърските представителства на марката. В кой град се намирате? Къде ще ви бъде удобно да тествате избрания от вас модел Volkswagen?
zhh - напреднал
Здравейте! А тест драйвът обвързан ли е с някаква покупка от посочените вериги хипермаркети?
Т.е мога ли просто да покарам, без реално да пренасям някаква стока?
чет сеп 19, 2019 2:35 pmzhh написа:
Здравейте! А тест драйвът обвързан ли е с някаква покупка от посочените вериги хипермаркети?
Т.е мога ли просто да покарам, без реално да пренасям някаква стока?
Здравейте, zhh! Тестовите шофирания не са обвързани с покупка в хипермаркетите. Можете да тествате избрания от Вас модел от най-удобната за Вас локация. Моля, регистрирайте се и направете резервация в удобен ден и час на: www.vwcargodrive.bg.
deyada - напреднал
Записването само лично ли става или може да бъде потвърдено от някой друг? Т.е мога ли аз да запиша приятел примерно и той просто да се яви в посочения ден и час за тест драйв? :?
ср сеп 25, 2019 1:03 pmdeyada написа:
Записването само лично ли става или може да бъде потвърдено от някой друг? Т.е мога ли аз да запиша приятел примерно и той просто да се яви в посочения ден и час за тест драйв? :?
Здравейте! Можете да направите резервация и за друг човек, не е необходимо това да стане лично. Важно е да се въведат необходимите данни на шофьора при онлайн регистрация на www.vwcargodrive.bg или на място в договора за тестово шофиране.
deyada - напреднал
Супер, благодаря много! :)

А иначе това с тест драйв е много добра практика. Вместо да разпитваш познати наляво и надясно, сядаш си зад волана, усещаш си колата, виждаш реално колко ти харчи и много по-лесно решаваш дали е „твоята“. А къде всъщност може да се види информация за разхода на моделите?
Mascar - специалист
пет сеп 27, 2019 12:00 pmdeyada написа:
Супер, благодаря много! :)

А иначе това с тест драйв е много добра практика. Вместо да разпитваш познати наляво и надясно, сядаш си зад волана, усещаш си колата, виждаш реално колко ти харчи и много по-лесно решаваш дали е „твоята“. А къде всъщност може да се види информация за разхода на моделите?
Ти ако разчиташ на познати да ти препоръчат автомобил... Колкото хора – толкова и мнения. :wink: А и много зависи за какво ти трябва – дали ще си караш за кеф, дали ще е работен автомобил, в случая по-логично да е второто.
deyada - напреднал
пон сеп 30, 2019 11:44 amMascar написа:
пет сеп 27, 2019 12:00 pmdeyada написа:
Супер, благодаря много! :)

А иначе това с тест драйв е много добра практика. Вместо да разпитваш познати наляво и надясно, сядаш си зад волана, усещаш си колата, виждаш реално колко ти харчи и много по-лесно решаваш дали е „твоята“. А къде всъщност може да се види информация за разхода на моделите?
Ти ако разчиташ на познати да ти препоръчат автомобил... Колкото хора – толкова и мнения. :wink: А и много зависи за какво ти трябва – дали ще си караш за кеф, дали ще е работен автомобил, в случая по-логично да е второто.
За работен автомобил питам аз, точно тези автомобили не ми вършат работа за семейни, освен ако не отиваме на почивка.... Тогава не съм сигурен дори дали Transporter-a ще ни побере багажа :-D

Тема "VW CARGO DRIVE - Запиши се, натовари и карай!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: