Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
mimitoni - специалист
Здравеите. Тревната ми площ около 150кв.м. се превърна в обществена тоалетна за всички квартални котки. Как да ги прогоня. Уморих се. Помогнете :prayer: :prayer:
нед ное 24, 2019 8:03 ammimitoni написа:
Здравеите. Тревната ми площ около 150кв.м. се превърна в обществена тоалетна за всички квартални котки. Как да ги прогоня. Уморих се. Помогнете :prayer: :prayer:
Кучи, коткопъдител. И то ще ползва тревната площ, но ще е само негова.
Andri01 - майстор
" Преди месец плашилото ми на двора падна. До като го оправя ,помолих жената да стои там. Гаргите веднага ми върнаха опосканото пролетес жито, рояк оси ми донесе килограм грозде, а тъмно зелените ми върнаха всички откраднати инструменти ,че и два повече. "
LazarGanev - "Велик майстор"
Пробвай с въздушна пушка.
krasi92 - майстор
Слагат някакъв репелен на детските пясъчници точно за тази цел. Провери в мрежата
Andri01 - майстор
Тъпо и смешно! Препарата се използва за защита на детските пясъчници ,а по долу пише: " да се пази от деца"!! Е,какво излиза-слагаме препарата в детския пясъчник / кучета и котки няма да има/ ,но и деца не трябва да пускаме там :) :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед ное 24, 2019 8:03 ammimitoni написа:
Здравеите. Тревната ми площ около 150кв.м. се превърна в обществена тоалетна за всички квартални котки. Как да ги прогоня. Уморих се. Помогнете :prayer: :prayer:
Завъди си личен котак. Като мине пубертета, сами ще се махнат чуждите котки. Териториални животни са. МЪЖКИ котак. Една котка не успява да направи много поразии
Lutchezar - майстор
Котките никога не ходят в трева. По скоро в нещо което прилича на пясъчник. Т. Е. Ако там в момента е гола земя...
Andri01 - майстор
"Anticat system" :
Прикачен файл:
Photo0171.jpg
....Тази от ляво,разбира се :)

Тема "Котки-ПРОБЛЕМ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: