Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ср ное 27, 2019 9:36 pmn.ganev написа:
Що Бре? Че толкова рано в сезона съм си седнал на трибуквеника / да не пиша Дъртия Гъз, че ония от СЕМ ша ма ибат в дупито Значи, че няма още 23часа / и си пия ракията Ли?
Ни ги разбирам тия инсталатори, Баси!!!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на ср ное 27, 2019 9:48 pm, променено общо 1 път.
n.ganev - майстор
Kalfa10, Туньо е Много Готин! И сега можеш да се запознаеш с него - Гларус е Известен Трифон П.Трифонов :partyman:
ср ное 27, 2019 9:48 pmn.ganev написа:
:partyman:
Ганев, по скоро за теб иде реч.
Язе съм ПРОСТо драскач.
n.ganev - майстор
Азе - Полски свирач :rock:
ср ное 27, 2019 9:55 pmn.ganev написа:
Азе - Полски свирач :rock:
Да бе, с колко 00?
pi6ligara - специалист
ср ное 27, 2019 1:46 pmauubau написа:
Ето колко пепел качва под горния капак за по-малко от 100 кила изгорени пелети.
Уплътнението не се е повредило след поне 5 отваряния. Около уплътнението също внимателно почиствам с прахосмукачката. Така, че Антон С. мисля няма нужда от саморазправи :wink:
IMG_20191127_122546_resize_32.jpg
IMG_20191127_122810_resize_8.jpg
Като видях тоя пост, на секундата отворих камината от горе, направи ми впечатление че моята пепел беше на половината на тази от снимките, а съм изгорил близо 500 кила пелети.
auubau - напреднал
Мдаа очаквах, че при мен пепелта е в повече. Това затвърждава подозрението ми, че пелетите, които ползвам са ниско качество. И стъклото ми се цапа доста. За момента нямам други за проба.
jangeloff - специалист
ср ное 27, 2019 9:44 pmKalfa10 написа:
Ейййй, тоя човек що не го познавах преди да се изръся на едни пловдивски душмани??? :prayer:
Здравейте на всички!

Форума е полезен и отдавна чета различни теми, в частност пелетните камини/горелки.
Предстои ми преминаване на пелети, и в общи линии, съм се спрял на пелетна камина Бижу-10 KW, като най-безболезнен преход.(панелен, двустаен 65 m2, последен етаж, вътрешна изолация, PVC дограма)
Нищо, че инсталатора за моя град, ме убеждава за GREYKO RB 20.

Така, много ме заинтригува, кои са пък тези "пловдивски душмани"? :)
Timoti - специалист
Какво те убеждава ,да си сложиш котел с пелетна горелка рб в спалнята ли? :? или аз нещо не схващам :?

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: