Най - вълнуващия въпрос зимно време.
jiwano - помощник
Поръчано! https://orex.bg/peletna-kamina-burnit-v ... p5209.html
За добро или за лошо тези дни ще се сдобия с това бижу.
нед дек 01, 2019 10:04 amjiwano написа:
Поръчано! https://orex.bg/peletna-kamina-burnit-v ... p5209.html
За добро или за лошо тези дни ще се сдобия с това бижу.
Това е BURNit, Бижуто е оттатък реката. Шегичка.
Значи наистина се отказа от проекта.
Кога ще е монтажа, че да честитим? За Никулден или студентския празник?
jiwano - помощник
абе човек, ти живееш ли в тоя форум :-D Не знам кога ще я докарат. Като я инсталирам ща се похваля
burner - специалист
нед дек 01, 2019 11:00 amjiwano написа:
абе човек, ти живееш ли в тоя форум :-D Не знам кога ще я докарат. Като я инсталирам ща се похваля
Щом си купуваш Бърнит и ти ще се заселиш във форума.
syller - специалист
съб ное 30, 2019 5:32 pmburner написа:
Пак питам - имаш ли стаен термостат? Провери ли колко ти е стойността на Th26, защото поне при мен стойността му по заводски параметри е 35 градуса. Няма логика да е 30 гр. при теб, ако си върнал заводските настройки и не си променил нещо без да се усетиш, освен те да са променени в годините. Моята камина е 2016 г. Провери да не си заложил като минимална Т максимално позволената ( Th26, за минималната тя е от 30 до 60 градуса).
За стаения термостат, нямам възможност сега да видя. Иначе ОТ Th26 ми беше 30, вчера го направих на 35 и това се оправи. Бавно, дори много бавно, но славно разбирам кое за какво е. Все още обаче не гасне при достигане на зададени градуси.

П. П. Тая година взех някакви Украйнски пелети... Толкова прах не бях виждал. Никаква шлака, изгарят на 100 % в кошницата, но много прахуляк
нед дек 01, 2019 6:05 pmburner написа:
нед дек 01, 2019 11:00 amjiwano написа:
абе човек, ти живееш ли в тоя форум :-D Не знам кога ще я докарат. Като я инсталирам ща се похваля
Щом си купуваш Бърнит и ти ще се заселиш във форума.
Хахааа, преселих са у форума преди да почна парното. Напрайх го.
От другия отбор съм, но отскоро имам full contact с ваша посестрима.
Ако ти е ясно топлото- ако знаеш какво искаш, какво е нужно и как да го постигнеш, започваш да оценяваш контролера, особено след като си му влязъл в мозъка.
Ще почете, ще настрои...
Здравейте,
От скоро съм собственик на Burnit Comfort 13 която е със 6 степени на работа. Във форума откривам само описание за настройка на тази която е с 5. Някой случайно да го има него или да сподели неговите настройки какви са?
Благодаря
пон дек 02, 2019 9:01 amgeorgiy2k написа:
Здравейте,
От скоро съм собственик на Burnit Comfort 13 която е със 6 степени на работа. Във форума откривам само описание за настройка на тази която е с 5. Някой случайно да го има него или да сподели неговите настройки какви са?
Благодаря
Качи снимка на контролера!
syller - специалист
Кой параметър отговаря за първа степен. Направил съм го на 35гр на 1, а сега ми е на 59 ...
Прикачен файл:
79091187_2502385370033460_318145802620895232_n.jpg
пон дек 02, 2019 2:15 pmТрифон П.Трифонов написа:
пон дек 02, 2019 9:01 amgeorgiy2k написа:
Здравейте,
От скоро съм собственик на Burnit Comfort 13 която е със 6 степени на работа. Във форума откривам само описание за настройка на тази която е с 5. Някой случайно да го има него или да сподели неговите настройки какви са?
Благодаря
Качи снимка на контролера!

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: