• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
нед дек 01, 2019 6:41 pmfilmatoplo написа:
Жалко че имам само тази снимка ,от друг поглед има още важни детайли ,снимана е от представителя на котлите ,и той е очарован .Казах му да ползва снимката за реклама на котлите си ,има и други мощности .Относно слънчевата -всичко е Висман ,ако щете вярвайте работи в абсолютно облачно време .
Филме, вече знам как да ощастливя БГ Терма. После почват експериментите на лунна светлина.
Пък ти, земи си монтирай прегледно помпите, че ше им изпадат дисплеите!
Не ми е ясно и инокса що прай такива извивки.
filmatoplo - майстор
:) По добър монтаж на Биодом ли си виждал -покажи ми снимка.Изхода на димоотвода е долу отстрани ,вертикалния комин да го наречем фи-150 е зад котела ,за да се заусти -по учебник даден от производителя -точно така се прави :wink: .Като парчето тръба с двете колена -служат за лесно вадене при почистване ,имат силиконова гарнитура ,но не са лепени с термосиликон както другите връзки противокондензно текане ако има .Под вертикалата пак по учебник има ревизионна тапа с отвеждане на конденз ако има .Това за помпата не го разбрах ,за тази най в дясно ли говориш ,тя си е правилно монтирана 2 кана и възвратна клапа -не противопоказно в упътването за такива помпи,ако говориш защо не съм и обърнал мотора така че да се чете правилно Грундфос ,айде туй да е забележката . :wink: Отворен съм за други кусури :lol:
пон дек 02, 2019 10:17 amfilmatoplo написа:
:) ако говориш защо не съм и обърнал мотора така че да се чете правилно Грундфос ,айде туй да е забележката . :wink: Отворен съм за други кусури :lol:
Бе няма други кусури бе, само надписа са изсипа.
filmatoplo - майстор
:) Ох успокоих се ,ама аз се застраховах -помпата се пада зад вратата и навеждайки се да я видиш -четеш надписа правилно :wink:
пон дек 02, 2019 1:24 pmfilmatoplo написа:
:) Ох успокоих се ,ама аз се застраховах -помпата се пада зад вратата и навеждайки се да я видиш -четеш надписа правилно :wink:
Знаех си, че си барета воайор.
filmatoplo - майстор
Важното е че на този котел при пуск -трябва само с 1 пръстче едвам да натиснеш копче старт за 2 секунди .Няма настройки ,нямя нищо . :wink: Като изгориш 1 бункер пелети 180-200 кг спираш котела ,почистваш с ръчката ,отваряш и изсмукваш с прахосмукачката прахоляка ,зареждаш наново бункера ,и пак -натискаш старт. :wink:
пон дек 02, 2019 4:40 pmfilmatoplo написа:
Важното е че на този котел при пуск -трябва само с 1 пръстче едвам да натиснеш копче старт за 2 секунди .Няма настройки ,нямя нищо . :wink: Като изгориш 1 бункер пелети 180-200 кг спираш котела ,почистваш с ръчката ,отваряш и изсмукваш с прахосмукачката прахоляка ,зареждаш наново бункера ,и пак -натискаш старт. :wink:
Е добре де, колко чупки тряа да напрая, чи и аз да зема за реклама?
Нищо, чи в момента шибам дърва в печката, щот ми'й кеф, макар, чи мога да си галя тъчкстрийна на телефона, без да го спирам на 180-200 кубика, ни за ръчка, ни за прахосмукачка, пък боли ма за бункера!
filmatoplo - майстор
Не правя реклама ,въпреки че правя ,бях казал че постоянно търся добрите продукти и откривам ли ги преминавам на тях -защо да страдат хората .Нали минах през всевъзможните продукти на пазара -горелки ИВГ ,горелки Фероли,горелки Бурнит ,горелки на Ерато ,горелки Грейко,-е колко бате с пушляци . :wink:
пон дек 02, 2019 4:55 pmfilmatoplo написа:
Не правя реклама ,въпреки че правя ,бях казал че постоянно търся добрите продукти и откривам ли ги преминавам на тях -защо да страдат хората .Нали минах през всевъзможните продукти на пазара -горелки ИВГ ,горелки Фероли,горелки Бурнит ,горелки на Ерато ,горелки Грейко,-е колко бате с пушляци . :wink:
Тея скъсани гащи, на гъзъ ти, с пари от ония "пушляци" ги искара, "Бате".Тея, къде смея окъсали, та ни е докарала до тука, малко ни е трудно да те последваме, щото или си караме на евинкото или си надмогваме и мятаме пашалъка.
И ти знаеш, че да се надаш сал на Биодома, гладен си остана и пак "пушляци" че ръчкаш, ма земи слези на земята, "Бате"!
filmatoplo - майстор
Еволюция -не може без нея ,но пушляците имат времето да се поправят и то час по скоро -говоря за производителите.А хората имат право да избират от продуктите -който им допадне по джоб и качество. :wink: Апропо -пак се търкалям около пушляците ,но първо препоръчвам по читавото .Спирам до тук ,сега имам друг дерт -6кг кайма смес 50-50 св и тл ,че ейя коледа ,овкусена и чака в хладилника да пълня утре -снимки в др тема :lol: . :-D
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: