• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
lyubohar - майстор
https://www.olx.bg/ad/cheren-petak-maki ... 80UV3.html

На лично съобщение ми каза 120лв.Възможна ли е тази цена?!
plamen6703 - майстор
За съдържанието, което ще получиш в куфара е прилична цена, нищо не дал/нищо не взел.
Един съсед ми беше казал, усещах, че може да е лъжа, но я си представи, че е истина........ и беше изгорял с "евтини" климатици! :partyman:
EDI - майстор
По-добре нещо друго.Тва е всичко друго, но не и Макита.24 волта, егати гениите.
lov - майстор
Като му видях електроженчето от другите обяви дето и то е на прИмоция ми става ясно колко са му оригинални макитите. :lol:
Chefo77 - майстор
Е то всеки, който е пипал Макита, ще разбере, че това от снимката НЕ Е такава.
Първо нямат на 24 волта, второ зарядното няма нищо общо (трето и нататък вече е за върли собственици) :)
Sandman - специалист
Върли ментета са тия :)

Аз си взех преди година две перфоратор Бош от ОЛХ-а, май същия като в друга обява на този продавач. Менте, ама се оказа куче. Изкъртих пода в банята, сега при ремонта пак къртих бая с него, да не споменавам колко кофи с лепила и вароцимент е разбъркал :-D
EDI - майстор
Има един руснак в тубата, продава и сервизира инструменти.Преди няколко месеца прави сравнение точно на такива вертове МАКИТА оригинал и менте.Разглобява и сравнява.Ментето се оказа добро при разхвърлянето.Обаче е божа работа дали ще попаднеш на качествено менте или фалшиво менте. :lol:
muhala - майстор
вт дек 03, 2019 10:25 pmplamen6703 написа:
За съдържанието, което ще получиш в куфара е прилична цена, нищо не дал/нищо не взел.
Един съсед ми беше казал, усещах, че може да е лъжа, но я си представи, че е истина........ и беше изгорял с "евтини" климатици! :partyman:
както се казва "боклук, ама евтин".
lyubohar - майстор
И аз имах такова усещане,ама викам,може да ударя шестицата. :-D
Имам стара Макита 9.6V.Истинска.
Много добър инструмент.Ползвам го за дребни неща.
Обаче му отидоха батериите.Купих от ибея някаква китайска и засега държи.
Та си викам-то батериите са на цената на тази цялата.
Забравям за тази обява.
Благодаря за мненията.
chapara - майстор
Ми дай да ти подменят елементите на старата батерия с нови, аз така процедирам. :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Възможно ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: