Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
И на мен снощи го направи на чиста ушким кошница , а инак запали. Преди това жента беше объркала нещата и беше кюфнала и това гофрето за свеж въздух се бе извадило, при намествабето след това няма дерт. Имаш ли достатъчно свеж въздух за горене....
zaprian_demirev - напреднал
ср дек 11, 2019 10:31 pmbmahob написа:
И на мен снощи го направи на чиста ушким кошница , а инак запали. Преди това жента беше объркала нещата и беше кюфнала и това гофрето за свеж въздух се бе извадило, при намествабето след това няма дерт. Имаш ли достатъчно свеж въздух за горене....
Нямам гофре за свеж въздух , проветряваме два пъти дневно , вратите между стаите са отворени постоянно, нз дали е достатъчно
?
bmahob - майстор
на колко ти е първоначалното пълнене.......
zaprian_demirev - напреднал
чет дек 12, 2019 4:18 pmbmahob написа:
на колко ти е първоначалното пълнене.......
Кой параметър е това колега ,до сега не съм променял нищо и ако може малко упътвания. Мерси.
bmahob - майстор
чет дек 12, 2019 5:50 pmzaprian_demirev написа:
чет дек 12, 2019 4:18 pmbmahob написа:
на колко ти е първоначалното пълнене.......
Кой параметър е това колега ,до сега не съм променял нищо и ако може малко упътвания. Мерси.
AUFER LIGHTS и COCLEA START
zaprian_demirev - напреднал
чет дек 12, 2019 6:17 pmbmahob написа:
чет дек 12, 2019 5:50 pmzaprian_demirev написа:
чет дек 12, 2019 4:18 pmbmahob написа:
на колко ти е първоначалното пълнене.......
Кой параметър е това колега ,до сега не съм променял нищо и ако може малко упътвания. Мерси.
AUFER LIGHTS и COCLEA START
Kолега доколкото се запознах тези параметри се проверяват от меню 8,а ми иска код за достъп.
RRT - напреднал
Колеги, помагайте!
Вентилатора на 1ва е 1150 на 5та 1650. Подаването на 1ва е 2.2 на 5та е 3.8
Ако овелича вентилатора изхвърля пелетите от кошницата. Ако намаля подаването не може да вдигне градус
Прикачен файл:
_20191215_140056.JPG
Прикачен файл:
_20191215_140038.JPG
Прикачен файл:
_20191215_135957.JPG
VHS
Здравейте,прокъса ми се азбестовото уплътнение на горивната кошница,да го сменя сам или да търся инсталатора. :cry:

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: