• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
От мобилни телефони до цифрови камери
hidrazin - майстор
Само по записа няма да го осъдят но той дава отправна точка за откриване на крадеца.
А ако му се разпознава лицето е още по-добре. Може да се окаже стар познайник...
:partyman:
nikolovvd - майстор
hidrazin написа:
Само по записа няма да го осъдят ...
Но може да го намериш и след събеседване да се разкае.
Преди 2-3 седмици в едно монтанско село един известен преди 10-тина години мъж постъпи точно така, след като циганите са му откраднали керемидите от покрива и цялата ел. инсталация на къщата.
В зададения срок къщата е била с нов покрив и ел.инсталация.
Една подробност - мъжа е висок над 190 см. и тежи 130 кг. :)
kuger - майстор
nikolovvd написа:
Но може да го намериш и след събеседване да се разкае.
Ще се разкае, зависи от събеседването!
Преди време едни бяха решили, че чуждото е общо. Ама след "събеседване" на голо, тея оправиха и това, дето не са правили!
AAsat - специалист
На жена ми едни познати сума време ги разкарваха по съдилищата след подобно събеседване. Бяха обвинени в отвличане и още куп противозаконни деяния срещу тия, които няколко пъти ги крадяха и нещата като цяло бяха ясни на всички страни. Не знам как завърши цялата история.
kuger - майстор
AAsat написа:
На жена ми едни познати сума време ги разкарваха по съдилищата след подобно събеседване. Бяха обвинени в отвличане и още куп противозаконни деяния срещу тия, които няколко пъти ги крадяха и нещата като цяло бяха ясни на всички страни. Не знам как завърши цялата история.
Сега си представям "събеседването" :-D :-D , било е на голо и на задна ..., хайде стига ви толкова. Определено имаше голям ефект! "Събеседваните" се пръждосаха от село, та мирясахме! Само не зная, дали няма да се навъдят нови мераклии за "събеседване", че растат, а мераците им и те.

Казваш, отвлечени били? Интересно ми е, как ще се изправят пред съда и ще кажат "уважиха ни изотзадзе" :-D :-D след като ни отвлякоха!

Апропо, един го гоних и гърмях с "газеняка", защо ли не се е оплакал? Много бързо бяга келемето! Не можах да го стигна.
Камерите не ми трябват за пред ченгетата, стига ми да видя кой е бил! Имам си начин да се оправя.
nikolovvd - майстор
kuger написа:
Камерите не ми трябват за пред ченгетата, стига ми да видя кой е бил! Имам си начин да се оправя.
Точно за тази полза на камерите говорим.
Идва хубавото времена - температурите падат.
Най-обичам да е -15 до -20 градуса. Качулката на главата и в багажника. Возиш безплатно до най-отдалечената точка, сваляш, връзваш за първото дърво, поливаш с една кофа топла вода и си заминаваш.
През лятото е още по интересно. Като се стъмни, сваляш гащите, мажеш с мед и пак на дървото. На сутринта задника му свети като фара на Галата.
Миналата седмица май един полицай беше гръмнал един братчет. Згащил ги доката крадат и ги призовал да излязат, за да се предадат. Да обаче ония бабаити му скочили и след като убил първия останалите трима напълнили гащите от страх се предели.
Като видят тук и там в страната, че на никой не му се разминава и при това без помощта на съда, ще се кротнат и няма да помислят за чуждо.
Въртят ми се някакви спомени, че във Франция преди 20-30 години полицаи се бяха сдушили против престъпниците и като го оправдаят в съда и го пуснат, скоропостижно си отиваха.
ftubusa - специалист
Здравейте, да не пускам нова тема, някой с впечатления от такава камера? https://www.emag.bg/hd-tvi-korpusna-kam ... ction=view
Благодаря.
plamen6703 - майстор
Видях такива монтирани от "сектрон" и да ти кажа, че рекламата на тая технология е силно преувеличена, на живо резултата е далече по-зле от рекламните клипове в нета.
Резултата зависи от това къде ще работи и какво ще пазиш с нея. :partyman:
ftubusa - специалист
Вътрешен двор на къща, впечатли ме цветното нощно виждане.
plamen6703 - майстор
Ако двора е осветен може и да ти върши работа :wink: ! :partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Камера за видеонаблюдение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: