Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Chefo77 - майстор
ср яну 01, 2020 6:06 pmЧираче написа:
ср яну 01, 2020 5:42 pmChefo77 написа:


И аз познавам Огнян Шумански, от друг форум, и доколкото помня доста неща беше си направил САМ точно заради измами.
Едно е познаваш някого от форуми, друго е лично. Във форумите всеки е велик, а останалите простаци. Нали?
Ааа, не - само споделям!!
Нямам добри впечатления от него, на два пъти му влизах с бутонките заради нападки, той се изнизваше от отговор. Нямам причина да го защитавам, само споделям!
zz_stefanov - майстор
Тоя цирк периодично се повтаря тук. Все някой се опитва вместо да си плати за банер, да имитира диалози с рекламна цел.

"ФУНДАМЕНТИТЕ И ОСНОВИТЕ СА СЪОБРАЗЕНИ С НАЙ НОВИТЕ ИЗИСКВАНИЯ ЗА СЕИЗМИЧНОСТ /БЕЗ КОНТАКТ НА НАСТИЛКАТА С ОСНОВИТЕ/ КАТО СЪЩЕВРЕМЕННО СА ПРОСТИ, РАЦИОНАЛНИ И.... "


Аз като лаик да попитам каква е разликата между фундамет, основа ... темел. :)
chapara - майстор
ср яну 01, 2020 2:17 pmplamen6703 написа:
Няма нов хит, глада е по-силен от тока и човек като закърши и не му се работи се чуди какви хитове да измисли, че да му паднат лесни и бързи пари!
Имах челен сблъсък с въпросният индивид / Христо/ преди време, разпознах го веднага по глупостите, които пише и които и на мен се опита да пробутва в комбинация със страхотна самореклама, ама като се стигна до удостоверение за актуално състояние и предадени обекти и балона се спука! :partyman:
Струва ми се че е Пламен6703 :?
plamen6703 - майстор
ср яну 01, 2020 4:34 pmGlobusbg написа:
а ти на fotoshop ли го изтри адреса....а относно обявите те са над 40 по всякакви сайтове и те вървят от 2012г с автоматично подновяване.....не съм казал никъде че нямам обяви все пак аз се грижа за 30 човека а ти за колко се грижиш
Пак стана анонимен, уплаши се https://stroitel.yolasite.com/%D0%BA%D0 ... %D0%B8.php
Открий разликите в адреса за контакти.
Прикачен файл:
image2.jpg

Прикачен файл:
image3.jpg
image3.jpg (72.49 KиБ) Видяна 1299 пъти
Измамника не посмя да остави за дълго преправеният /добавен фалшив адрес/ си адрес в сайта да се изкара, че съм го опетнил с "фотошоп" и съм премахнал адреса на офиса му!
Такова безочие, такава наглост не се срещат всеки ден и хората трябва да се пазят от такива "предприемачи" ! :partyman:
Чираче - майстор
ср яну 01, 2020 6:28 pmChefo77 написа:

Нямам добри впечатления от него, на два пъти му влизах с бутонките заради нападки, той се изнизваше от отговор. Нямам причина да го защитавам, само споделям!
Абе и аз ти влизам с бутонките понякога, но е в границите на приятелството. Поне така мисля. :lol:
naster - майстор
Хайде вече катинара
Chefo77 - майстор
ср яну 01, 2020 7:27 pmЧираче написа:
ср яну 01, 2020 6:28 pmChefo77 написа:

Нямам добри впечатления от него, на два пъти му влизах с бутонките заради нападки, той се изнизваше от отговор. Нямам причина да го защитавам, само споделям!
Абе и аз ти влизам с бутонките понякога, но е в границите на приятелството. Поне така мисля. :lol:
Ти си друга бира :)
Virtex - майстор
Ако някои от участниците сметне необходимо да пише отново по темата, може да пише, ще я отключа. Иначе като гледам полезно в нея останало няма, за да се разчиства.

Тема "Мнения за новия хит ...къща която можете да си направите сами" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: