• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Lion15 - специалист
Здравейте! :) За много години на всички :partyman: !
Днес си правих една етажерка и усетих липсата на виброшлайф.
Трябваше да загладя едни дъски и търках час и половина като лемав на ръка. :-D

Искам да ви помоля да ми препоръчате виброшлайф до 60-70лв или евентуално до 100лв.(стига да си заслужава)

Гледах в олх-а един нов виброшлайф парксайд за около 45-50 лева НОВ С КУФАРЧЕ.
Чудя се дали да го купя?
Незнам парксайд що за марка е като нямам нищо на тях.(в нашия град няма Лидъл)
Няма да го ползвам често ,най-много 1път в месеца.
Досега минавах дъските на планята и даже без да ги шкуря след това,но преди месец замалко да е*а мамата на единия пръст :axe: и ги карам на един дърводелец но си искат шкурене след това.
Моля да ме насочите за избора.
Благодаря предварително :) .
plamen6703 - майстор
съб яну 04, 2020 9:30 pmLion15 написа:
Искам да ви помоля да ми препоръчате виброшлайф до 60-70лв или евентуално до 100лв.(стига да си заслужава)
Гледах в олх-а един нов виброшлайф парксайд за около 45-50 лева НОВ С КУФАРЧЕ.
Чудя се дали да го купя?
Благодаря предварително :) .
Недей от "олх-а", огледай какво предлагат за тия пари от Райдер и помисли дали да не си вземеш ексцентършлайф, с такъв минавам дъските на кошерите си и да ти кажа, че предпочитам да ползвам ексцентършлайф :wink: ! :partyman:
Lion15 - специалист
съб яну 04, 2020 10:17 pmplamen6703 написа:
съб яну 04, 2020 9:30 pmLion15 написа:
Искам да ви помоля да ми препоръчате виброшлайф до 60-70лв или евентуално до 100лв.(стига да си заслужава)
Гледах в олх-а един нов виброшлайф парксайд за около 45-50 лева НОВ С КУФАРЧЕ.
Чудя се дали да го купя?
Благодаря предварително :) .
Недей от "олх-а", огледай какво предлагат за тия пари от Райдер и помисли дали да не си вземеш ексцентършлайф, с такъв минавам дъските на кошерите си и да ти кажа, че предпочитам да ползвам ексцентършлайф :wink: ! :partyman:
Ще погледна и райдерските.Имам е дна дрелка раидер на село и съм доволен от нея(id 06 нещо такова мисля,че беше)
Би ли ми уточнил ако не е проблем калва е разликата между ексцентър и виброшлайф.
За олх-а предполагам ,че ми казваш да не взимам заради измамниците и рискът от поврвдена стока.
Досега от там съм купувал едно менгеме на старо и то с юнашки кураж.
Ще мина в понеделник във войнишки и в една железария в сандански където има такава техника и да видя.
В краен случай ще е от интернет.
Все пак не бързам с покупката,защото няма да ми трябва скоро.
plamen6703 - майстор
Ами как да ти кажа каква е разликата, то самото има подсказва за каква разлика става дума :) като цяло с ексцентършлайфа по-спори работата, отхвърля се повече работа за по-кратко време, шкурките са с велкро... да ти кажа честно имам и от двата вида и повече ползвам ексцентършлайфа. Употребявана машина не купувай, вземат и душата и я пускат в продавалниците да се отърват от нея! :partyman:
Lion15 - специалист
съб яну 04, 2020 11:35 pmplamen6703 написа:
Ами как да ти кажа каква е разликата, то самото има подсказва за каква разлика става дума :) като цяло с ексцентършлайфа по-спори работата, отхвърля се повече работа за по-кратко време, шкурките са с велкро... да ти кажа честно имам и от двата вида и повече ползвам ексцентършлайфа. Употребявана машина не купувай, вземат и душата и я пускат в продавалниците да се отърват от нея! :partyman:
Значи ще се оглеждам за ексцентършлайф.
Ще си спестя нервите пт продавалниците значи.
Благодаря за помощта :partyman: .
Тоя виброшлайф уж е нов но като се замисла надали.
plamen6703 - майстор
Похвали се после както си купил и старо не купувай, аз има такъв https://ekscentrichen-shlajf.pazaruvaj. ... 306099323/ :)
Lion15 - специалист
Гледам в кауфланд са пуснали виброшлайф за 25 лв.
Ще се наложи да правя една маса в събота или неделя и така.....
Поне да свърши тази работа после да съм решил да спестявам за Макита.
Пък ако работи ,да си работи,има 3 години гаранция,че нещо и аз се правя един спестовник :-D ..........а за първа кола ,а за Макита .......... :mrgreen:
npace - специалист
нед яну 12, 2020 9:41 pmLion15 написа:
Ще се наложи да правя една маса в събота или неделя и така.....
С "виброшлайф" от Кауфланд по-скоро да се наложи да я правиш и в събота, и в неделя, че и за другата седмица малко да остане. :-D
В Ташев има ексцентър Спарки за 108 лева.
Chefo77 - майстор
Не си правете гаргара с евтини машинки. После ръцете много гадно сърбят, а ако прекалите - и болят. Аз така го ядох с един Скил ... толкова, че го подарих на колега.
npace - специалист
пон яну 13, 2020 12:38 amChefo77 написа:
един Скил
Виброшлайф или ексцентър?
  • 1
  • 2

Тема "Избор на виброшлайф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: