Нека намерим най-тънките цени.
lov - майстор
Ти по едно време все такива ги намираше. :-D Да не мислиш че съм си правил труда да слушам глупости от още един такъв умник като теб.
А дали съм на ясно е твоите лидълски батерии не знам ама мога да те замяргам с такива от Перник до София.
Мързи ме да ходя да снимам пак до работилницата. Ма и с лошото качество па се види и е само малка част от отпадъка. :lol: Та поспри се малко. Не сме форум за колекционери.

Прикачен файл

IMG_20191111_203852а.jpg

Прикачен файл

IMG_20191111_203844а.jpg
gogo7777 - майстор
Ама и двамата сте "колекционери"..... :lol:
valentino76bs - майстор
съб яну 04, 2020 9:58 amkozl написа:
А какво стопира тока към уреда в новата серия на батериите, като аз постнах снимки на платката, в която няма такъв елемент?
Та уреда е директно свързан за батерията и ако нещо спира да не върти ел.двигателя, то това не е в батерията :?
А с неговата батерия другите инструменти работят ли?
kozl - майстор
съб яну 04, 2020 10:20 pmvalentino76bs написа:
съб яну 04, 2020 9:58 amkozl написа:
А какво стопира тока към уреда в новата серия на батериите, като аз постнах снимки на платката, в която няма такъв елемент?
Та уреда е директно свързан за батерията и ако нещо спира да не върти ел.двигателя, то това не е в батерията :?
А с неговата батерия другите инструменти работят ли?
Видно от клипа - некои да, други не. Според зависи от инструмента.
lov - майстор
съб яну 04, 2020 7:50 pmgogo7777 написа:
Ама и двамата сте "колекционери"..... :lol:
Не бе дар са ми от колекционери като Чолев дето само се чудят как да преебат техниката и да покажат колко са велики специалисти. :lol:
Между другото процента на калпави елементи и калпава електроника е по равно. И въпреки еднаквия външен вид са правени поне от 3 различни производителя.
cat - специалист
Доколкото съм чел тука най доброто производство е на Гризли на ОВИМ нещата са малко по некачествени , въпреки че аз от най голямото " гедоре. " съм много доволен комплекта избивачи също се оказа хубав . На Гризли имам 12 в винтоверт засега няма проблем но го ползвам за дреболии и относително рядко да не опъвам кабели . Правите шлайфове от малкият 160 вата сина е много доволен скъсва го от работа и няма проблем за 500 ватовият немога да дам мнение понеже го имам от скоро .
пишман_майстор - майстор
Викам, чакай да видя промо "майсторските" неща за идващата седмица и гледам съботната "супер" оферта настолна бормашина и както сърбам кафе..се задавих. Тия нормални ли са?! Да питам и аз . 4 стотака за бормашина "реплика" на Бош ПБД40 ?! Ще ми е чудно ако някой да си я купи , при положение , че в Тръпкови боша е пестин лв .
И какво ли са спестили откъм грамажа им, че и килата им са различни . Лидълското творение е олекотено с почти две кила спрямо бошчето, а две кила са мноого нещо за този тип машинки .
Отделно , че в лидл онлайн немския, пък е 130 евро, при нас 200 евро ....мъка... Верно с малко по-различен дизайн ( по-стара версия ) и курбел , но реално няма различия други
П.п. гледах да видя дали се предлага Scheppach DP 40 при нас. Не го намерих . Шепах е производителят на въпросната лидл бормашина от съботната оферта. В немско я има следващият модел Scheppach DP 50 на промо за 140евро
aroot - специалист
Да питам за прахосмукачката, какво мислите? Имам една myproject от кауфланд, но такъв шум вдига, че е кошмар. Отделно от това постоянно пука торбичките, макар и на 1/3 пълни, и не мога да схвана защо.
Та, как е тази, реални впечатления?
пишман_майстор - майстор
Ако е засмуквала фин прах ( гипс и т.н. ) обясненията са две. Или е много яка , или торбичките са калпави. Шегата настрана. Пробвай с други торбички ( на друг производител )
plamen6703 - майстор
чет яну 09, 2020 12:52 pmпишман_майстор написа:
Ще ми е чудно ако някой да си я купи , при положение , че в Тръпкови боша е пестин лв .
Благодаря ти за информацията за Тръпкови беше към 700 лв. когато я гледах :thumbs:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: