Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте
Искам да декорирам бяла стена с точки, които да са като нарисувани с водна боя. Намирам такива стикери, но само в сайтове извън БГ със скъпа доставка. Някой да има идея дали тук се предлагат подобни.
Благодаря :)
preslav - майстор
съб яну 11, 2020 3:44 pmEna2020 написа:
Здравейте
Искам да декорирам бяла стена с точки, които да са като нарисувани с водна боя. Намирам такива стикери, но само в сайтове извън БГ със скъпа доставка. Някой да има идея дали тук се предлагат подобни.
Благодаря :)
Я покажи какво искаш да се получи, че познавам една дето рисува по стени.
Нещо такова искам да постигна
Изображение
Според мен е елементарно и едва ли си струва да се вика чак художник да го прави... :)
Мисля да прбвам по този начин

или намерих и стикери в БГ от тук
https://www.deko.bg/stikeri-za-stena-i-mebeli.html

Но съм отворена и за дргуи идеи, най-вече се чудя, ако го правя аз с боя дали да е латекс или с обикновени водни боички да пробвам. Дали ще се получи върху стена..
preslav - майстор
Мисля, че боите са акрилни някакви си, може би да са за текстил или просто бои, с които работят художниците върху платно и фазер. Ако не ме лъже паметта тези неща ги има в книжарници АБВ, а там ще има и кой да те консултира.
нед яну 12, 2020 1:57 pmpreslav написа:
Мисля, че боите са акрилни някакви си, може би да са за текстил или просто бои, с които работят художниците върху платно и фазер. Ако не ме лъже паметта тези неща ги има в книжарници АБВ, а там ще има и кой да те консултира.
Много благодаря!
ky-kyy - майстор
А дали, не би се получило със спрей. И защо точно на правилни кръгли точки, някак си, скучновато ми изглежда.....
preslav - майстор
И със спрей става, малко е по-скъпо, малко е по-миризливо, но защо пък не в името на арта. С латекс и оцветители също може да се получи - въпросът е на човек да му се занимава, да си отпусне фантазията и да не се притеснява, че някой друг не го одобрява.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Колко голяма декорация искаш? Навита съм да ти ги направя на същата цена, 50 ст. на точка. На място, без доставка. Разбира се, ако не са ти твърде елементарни
Е, защо да са скучновати точките, напротив, забавни са :)
Пък и в стаята ще има достатъчно други нескучновати неща. Целта е да се постигне скандинавски тип интериор, без много шарении.
Спей не ми е вариант, ще се удушим. Ще пробвам с боички и ако не стане, най-верояно ще мина на стикери.

n_a, благодаря, ще пиша ако реша. За кой град е офератата, защото не съм в София.
ky-kyy - майстор
Четеш, каквото си мислиш, а не каквото съм ти написал...Здраве да е, няма моите деца, да играят в скучната стая :rolleyes:

Тема "Декорация/Боядисване на стена с ефект на акварелна боя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: