Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Чета много за водорода и полезните му свойства и искам да го пробвам и аз. Обаче не искам да обогатявам вода а да го вдишвам. Защото така ще е около 100 пъти по ефективен. Продават се много електролизьори но всичките се захранват от акумулатор а аз искам от мрежата. Проблемат е че мрежата е с променлив ток а електролизьора иска постоянен ток. Мислех си да използвам зарядно за акумулатор но не знам. Някой може ли да помогне.
ky-kyy - майстор
Ужас :lol: Ще живееш по-дълго ли, ще си по-здрав, или по-луд.....какво е въздействието на водорода?
Andri01 - майстор
Ставаш по лек и се издигаш. Само да стане като дирижабъла"Хинденбург",че да гръмнеш :shock:
ky-kyy - майстор
Ако преди това не са изгърмели мозъчните ми клетки :rolleyes: Благодаря, ще си пална една цигарка :)
шоп - майстор
Абе да си обогатяваш въздуха с кислород-разбирам.
За водорода и вдишването му от човешкият организъм за първи път чувам, как и дали се усвоява от организама-представа си нямам!?

Нещо ми намирисва на мазето. :-D
hidrazin - майстор
Оказва се че водородната вода и вдишването на водород май са най-новото изобретение на мошениците.
Преди години беше вода обогатена с кислород (ужас, ако е такава то тя изгаря тъканите), после дойде алкалната вода.
Сега е на ход водородната вода. Стръвта е пусната и голите шарани яко лапат кукичките.
Няма и никога не е имало никакви доказателства за ползата от водородна вода.
Успокояващо е само това, че не е забранена - демек няма доказателства че вреди на здравето.
То и водорода е практически неразтворим във водата.
При нормални условия в литър вода се разтварят максимум 0,0016 грама водород.
Виж с дишането на водород бирата е друга.
Ако се надишаш яко и запалиш цигара, задника ти може да стане на майска роза... :-D
:partyman:
lov - майстор
То при дълбоководните гмуркания го използват като добавачен газ в смесите. И то е по причина точно, че не се разтваря във вода. И при декомпресията /изкачването обратно на горе/ бързо се отделя от кръвта за разлика от другите газове.
ky-kyy - майстор
Аааааа, затова под вода, не се дигало прах :lol:
ben84 - специалист
Представих си, как някой вдишва гориво - въздушна смес и по някаква причина тя се възпламенява.

happy tree friends

Тема "Захранване на електролизьор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: