Най - вълнуващия въпрос зимно време.
marianskia - помощник
Здравейте отварям тази тема за пелетхерм защото ме намерих такава за мнения проблеми дали тук има хора с такъв котела горелка
LazarGanev - "Велик майстор"
нед яну 12, 2020 9:39 pmmarianskia написа:

Peletherm30m2 мнения проблеми настроики

Здравейте отварям тази тема за пелетхерм защото ме намерих такава за мнения проблеми дали тук има хора с такъв котела горелка
Добре де, ама коригирай правописните грешки в заглавието (поне 7) и първия пост (поне 8 ), от уважение и за да влизат в темата и по-грамотни, без чиито мнения темата ще е постна :cool:
А по темата - предполагам, че става дума за Peletherm 30 v.2? Хубав котел, уважавам го, имам доста монтирани. Има 2 основни недостатъка - най-малкият модел е с минимална мощност 10кВт и липсата на модулация при стария контролер. Това са сериозни недостатъци за един съвременен котел, които му попречиха да заеме по-достойно място на пазара, макар да беше пионер. От друга страна, ако имаше 12-15кВт модел, производството трябваше да бъде удвоено, а производителят просто нямаше да може да отговори на търсенето :cool:
джеки - специалист
Ползвам такъв котел шеста зима и съм много доволен.
Както писа ЛАЗАР недостатъка му е минималните 10кВт.
Досега несъм имал никакви проблеми
marianskia - помощник
нед яну 12, 2020 11:55 pmLazarGanev написа:
нед яну 12, 2020 9:39 pmmarianskia написа:

Peletherm30m2 мнения проблеми настроики

Здравейте отварям тази тема за пелетхерм защото ме намерих такава за мнения проблеми дали тук има хора с такъв котела горелка
Добре де, ама коригирай правописните грешки в заглавието (поне 7) и първия пост (поне 8 ), от уважение и за да влизат в темата и по-грамотни, без чиито мнения темата ще е постна :cool:
А по темата - предполагам, че става дума за Peletherm 30 v.2? Хубав котел, уважавам го, имам доста монтирани. Има 2 основни недостатъка - най-малкият модел е с минимална мощност 10кВт и липсата на модулация при стария контролер. Това са сериозни недостатъци за един съвременен котел, които му попречиха да заеме по-достойно място на пазара, макар да беше пионер. От друга страна, ако имаше 12-15кВт модел, производството трябваше да бъде удвоено, а производителят просто нямаше да може да отговори на търсенето :cool:
Извинявам се за правописните грешки
marianskia - помощник
пон яну 13, 2020 4:51 pmджеки написа:
Ползвам такъв котел шеста зима и съм много доволен.
Както писа ЛАЗАР недостатъка му е минималните 10кВт.
Досега несъм имал никакви проблеми
Аз имам същия котела минималната мощност е 10кв но има модолация
filmatoplo - майстор
Може да се намали мощността ,но едно че ще гори назад към малкия шнек ,второ ще очерни или стопи фотоклетката,трето ще загуби пламък :wink: Този котел е добре да работи по оптимално .
marianskia - помощник
пон яну 13, 2020 9:31 pmfilmatoplo написа:
Може да се намали мощността ,но едно че ще гори назад към малкия шнек ,второ ще очерни или стопи фотоклетката,трето ще загуби пламък :wink: Този котел е добре да работи по оптимално .
Да тук съм съгласен с теб при мен работи на 16кв и няма проблем
filmatoplo - майстор
Точно на колко работи може да се гадае ,калибрирате ли шнека колко пуща за 6 минути-потресна работа но го трая за всеки такъв котел.

Тема "Peletherm30m2 мнения проблеми настроики" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: