Нека намерим най-тънките цени.
DundyTheCroc - майстор
За двулитров бензин е напълно достатъчен акумулатор 56-62Ач.
VLADO66 - майстор
ср яну 15, 2020 12:33 pmDundyTheCroc написа:
За двулитров бензин е напълно достатъчен акумулатор 56-62Ач.
Моя е 1.6 бензин и по каталог чу дават 60-63Ач. И на мен ми беше чудно, защото преди карах 1.4 бензин и акумулатора му беше 44 А
аз като цяло се доверявам на онлайн магазините за авточасти, предпочитам да залагам на сигурното ;д ако искаш погледни тук . Надявам се да съм ти помогнал :tonqe:
cat - специалист
Датата на производство няма значение при акумулатор с течен електролит от значение е кога е залят с електолит .
hidrazin - майстор
пет фев 14, 2020 2:15 pmjin1 написа:
аз като цяло се доверявам на онлайн магазините за авточасти, предпочитам да залагам на сигурното ;д ако искаш погледни
Точно там няма какво да гледа - това е последното място откъдето да си купи човек акумулатор.
И не само акумулатор...
:partyman:
koveslav - майстор
пет фев 14, 2020 5:06 pmcat написа:
Датата на производство няма значение при акумулатор с течен електролит от значение е кога е залят с електолит .
В днешно време това задължително е една и съща дата.От много години е забранено да излизат от заводите сухи акумулатори,които после да се зареждат с електролит...
cat - специалист
Миналата седмица ми заляха акумулатор но чаках 48 ч да си го взема , забранено е в магазините но в сервиз може .
koveslav - майстор
пет фев 14, 2020 10:17 pmcat написа:
Миналата седмица ми заляха акумулатор но чаках 48 ч да си го взема , забранено е в магазините но в сервиз може .
Забранено е на всички в ЕС ,но явно от Китай всичко може да се уреди.
hidrazin - майстор
То от ЕС освен среден пръст друго няма какво да очакваш.
Така и с тъпите им джендърски забрани.
:partyman:
grizan1980 - специалист
ср яну 15, 2020 9:56 amVLADO66 написа:
Преди седмица си взех акумулатор Берга от тази серия http://akumulatori.bg/172/Product/Power-Block като върнах 2 стари и ми ги прихванаха по левче килото. На -8 не дава да помирише ключа на колата, а и гаранцията си заслужава.
Още един глас за Берга , имат със сигурност 3 години гаранция ..... на служебната пък взех Exydy 75ah za 120-30 lv .... така че се оглеждайте.....

Тема "Избор на акумулатор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: