Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Натурела си знаят работата ,колкото пъти съм имал работа с платки -оказва се че не е моя работа .тоест нямало е да мине с преинсталация ,винаги нещо подменят -изписват някакви инициали на компонентите ,там батерия еди каква си,разни други джаджи.Така че при повреди в управлението -веднага Нурофен -Натурела :wink: .
brassSob - специалист
Да е платка съм съгласен, да е дисплей коренно различно положение.
filmatoplo - майстор
Преди да предприема нещо говоря с тях по телефона описвайки положението и ,препоръката е -да им ги пратя. :wink: Решил съм проблемите така и всички са доволни ,щото има други които въобще не вдигат телефона . :wink:
Като си купувах горелката, тъкмо беше излязло меню на български за 1.5 1.3. Помниш ли Филме? Къв софтуер беше ено времеее, пък сега...
Драсна ми една фрактура с бонуси, а през това време синчето му вкара преводачка в платката.
Ово е инсталатор! Секи път, като са сетя за Грейковица, споменавам го с добро.
filmatoplo - майстор
:) На всеки не може да угодиш ,по какво да позная доволния :? :wink:
Димитър Димов - специалист
ср яну 15, 2020 3:28 pmfilmatoplo написа:
Преди да предприема нещо говоря с тях по телефона описвайки положението и ,препоръката е -да им ги пратя. :wink: Решил съм проблемите така и всички са доволни ,щото има други които въобще не вдигат телефона . :wink:
Това да не е ''намигване'' към една друга тема?
filmatoplo - майстор
Индиректно съвпада и може да се препише към почти повечето подобни случаи. :wink:
spec - специалист
пон яну 13, 2020 11:57 amТрифон П.Трифонов написа:
пон яну 13, 2020 11:20 amspec написа:
Някой може ли да я даде тая таблица ?
Тегли от кутията!
Благодарности на Трифон - отново най-бърз във форума ! :supz:
Разбрах обаче, че чак в неделя ще е на линия, та през това време реших да ви напомня, че неговата система има буфер. Да не забравите, ей! :partyman:
bai_bradyra - специалист
ср яну 15, 2020 3:33 pmТрифон П.Трифонов написа:
синчето му вкара преводачка в платката.
Преводачката в платката или в палатката :lol: Още рано за плажни помисли, бре... :partyman:
А сега сериозно. Не е по темата, но пиша тук защото има много хора, които са ми помагали при настройките на котела. Ако мога и аз да помогна с нещо с удоволствие. При разхожданията си из нет-а ( как ли сме живели без нет едно време :axe: ) се амбицирах да преправя умрелия си винтоверт на LiOn батерии в духа на Направи сам :supz: Пуснал съм линк в темата viewtopic.php?f=41&t=37298&p=1010154#p1010154, а тук давам и директен линк : https://youtu.be/PwKB_gnELzk
zig_77 - специалист
Какво или кое би накарало шнека да си променя значително дозите. Нагласен е на 44-45 градуса. Два пъти пуска малко и после един или два пъти сипва с лопатата.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: