Нека намерим най-тънките цени.
aroot - специалист
Тия ножове, като консуматив са нещо стандартно нали? Намират се лесно и т.н.?
cholev - майстор
вт яну 28, 2020 3:14 pmsevginsali написа:
Тия ножове, като консуматив са нещо стандартно нали? Намират се лесно и т.н.?
Бошовските 56мм за техната 12в трябва да станат GHO 12V. 10бр 55лв
EDI - майстор
Като гледам и 82 мм стандартни вероятно стават, само се режат нежно по дължина.Може и да да взема за вилата, че се налага да позагладя нещо дребно и не ми се разпъват кабели.100 лева ми се видяха ненужно много преди, ама 50 бива.
dido1975 - специалист
Изгледайте първо това, преди да си вземете рендето. Аз не бих го направил.
EDI - майстор
Знам го клипа.Поблема с подвижната основа се решава за 5 минути.Другото е козметика.
dido1975 - специалист
вт яну 28, 2020 6:04 pmEDI написа:
Знам го клипа.Поблема с подвижната основа се решава за 5 минути.Другото е козметика.
Ако е толкова лесно сподели решението на проблема
пишман_майстор - майстор
вт яну 28, 2020 4:22 pmEDI написа:
Като гледам и 82 мм стандартни вероятно стават, само се режат нежно по дължина...
Как по дължина ?! Толкова ли са тесни ?! Или имаше в предвид напреки да се клъцнат на размер... Не са ли твърдосплавни пластини? Малко зор се реже такова..
Също имайте на предвид че тези рендета бяха пуснати на 6 юни миналата година, а батериите обикновено ги произвеждат 6 месеца преди да ги пуснат в магазина(от всички наблюдения които имам за аку инструментите на лидл) за 100 лв после след няколко месеца ги пуснаха на 80 лв и сега ги пускат на 50 лв защото им е много трудно да ги разпродадат. Така че батериите няма да са първа младост, най-вероятно са на повече от 1 година от производството им.
EDI - майстор
Слагат се две странични опорни шини на винтове или шпилка, това е лекарство и за ел. рендетата.Няма как да го обясня с думи, но гаранцията ти заминава, пипа се конструкцията.Другия начин е застопоряване на петата на постоянна стружка.За 50 лева цена става, три бутилки вино за 100 не, много бяха.1 година не е проблемен срок за батерия.За дреболии става рендето, за много работа си има ел. ренде.
hakama - специалист
Оглеждам се за базово (функционално) гедоре (без стандартни ключове, имам) и да не е 6-7кила. Може би 100 части. Поне средно качество, с метални закопчалки (имаме едно синьо от лидл с пвц - счупиха се и сега трябва да ги правим...)

Лидълското някой има ли го, че не успях да го видя отвътре как е като качество?
Изображение Изображение


Не съм ги виждал тези на живо, но това намерих около 100лв
В Метро има Некстоол за 69лв?! :roll: Не виждам разлика в комплекта с тези от 90-130лв...
Изображение


Тайванско:
https://www.olx.bg/ad/gidore-gedore-108 ... cLW4Vj1Pqk

FORCE (скъпо)
https://www.onlinemashini.bg/gedore-kom ... PD7jl2u4rc

по-евтино
и още един Форс

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: