• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
VLADO66 - майстор
пет яну 31, 2020 9:00 amkozl написа:
Нашите врати скъсих отдолу с ел.ренде. Всичките бяха кантирани и отдолу, та едната я сбърках като я рендосах отгоре и стана "три пъти я режем и все дълга :? " Отдоле де отгоре не гледам :-D Та местих пантите в други дупки на касата.
С рендето става докато скъсяването е в зоната на долната летва от крилото. После едва ли :roll:
После се слага друга летва, защото се загубва геометрията на вратата и увисва.
vitorio83 - специалист
пет яну 31, 2020 8:17 amyanko78 написа:
Задължително е занеси някъде където разкрояван мебелни плоскости. Там имат големи циркуляри и ще е отрежат точно и без грам да си личи. Лак или кант от доло е безмислено според мен.
За кант може би,но е хубаво да я защити от влага,може и със силикон.
чет яну 30, 2020 3:44 pmluchob написа:
Здравейте! Поради монтирането на една хубава и висока лайсна :-) вратата не се отваря и затваря (заварено положение)
Не е ли по-лесно просто да смените лайстната с по-плоска - не видях да се вижда на снимките :?: ?
пет яну 31, 2020 1:44 pmvitorio83 написа:
пет яну 31, 2020 8:17 amyanko78 написа:
Задължително е занеси някъде където разкрояван мебелни плоскости. Там имат големи циркуляри и ще е отрежат точно и без грам да си личи. Лак или кант от доло е безмислено според мен.
За кант може би,но е хубаво да я защити от влага,може и със силикон.
Дайте идея с какво да се намаже вратата в банята отдолу, където е отрязана и не е кантирана?
EDI - майстор
Залепете и една алуминиева лайсна -П образна или Г образна, със силикон или полиуретан.Може за най-лесно да втриете силикон.
nikolov333 - майстор
Аз мажа ПДЧ-то в кухнята с дву компонентната смола, където е голо и мисля, че ще стане най-добре така..
чет фев 06, 2020 2:14 amnikolov333 написа:
Аз мажа ПДЧ-то в кухнята с дву компонентната смола, където е голо и мисля, че ще стане най-добре така..
Подходящо ли е за врата отдолу, която все пак ще се мокри?
  • 1
  • 2

Тема "Сваляне и скъсяване на врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: