Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Препоръчвам покупката на тресчотката с дългото рамо. Купих тази с 1/2 квадрат. На Овим е. Много прилична изработка за парите си. Стъпката е малка, фино превключва, рамото има няколко положения.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Да споделя малко :-) Октомври си купих кухненски робот (от 40 намален на 32лв) Ползвах му рендето. За месец и половина през него мина доста морков, после ми омръзна морковена салата и го забравих. ... Оня ден, на втория морков, се счупи диска, който носи ренденцето.... Та, какво ви пиша - рендето вече изтъпено, не реже, а провлачва опашката на моркова, подпъхва, заклинва и прас... Другото, което ви пиша е, че във вторник рекламирах, днес си взех от Еконт новата машинка
Интелигентни сте, правете си изводите
cholev - майстор
чет яну 30, 2020 5:19 pmпишман_майстор написа:
Рендето го гледах, хубав звук има, но мноого халтави предния плот. Ужас . Оглеждах го да видя има ли някакво решение това. Може и да има вариант , мисля си в/у един, но няма как да съм сигурен дали ще проработи и дали ще е финансово изгодно. Конструктивна недомислица отвсякъде.
Освен да се фиксира "твърдо" на определен размер , примерно половин мм и да си остане там .
С изключение на този проблем , останалото изглежда добре.
Ева ли го. Не съм най големия корифей в ползването на рендета.
Нооо :rock:
Днес порендосах. Права ли е дъската перкаш с постоянен натиск е нема проблем. Леко огъната (милиметър) и вече не хваща рендето- да ма ако предния плот не се движи (като на РЕН30 електрическото) има проблем, а тук натискаш и променяш в движение дълбочината на рендосване и всичко спи. За мене 'халтави преден плот ' засега (продължавам с опитите) е фичър а не бъг
И друго интересно- на картонената опаковка пише- безчетков мотор +30%
nikolov333 - майстор
И аз като разгледах рендето ми се стори логично да е така предния плот, тъй като трябва да "обира" неравностите пред рендето иначе, ако е равен щеимв проблем ако "стъпи"на нещо и то го повдига..
hakama - специалист
пет яну 31, 2020 10:02 amпишман_майстор написа:
Препоръчвам покупката на тресчотката с дългото рамо. Купих тази с 1/2 квадрат. На Овим е. Много прилична изработка за парите си. Стъпката е малка, фино превключва, рамото има няколко положения.
Link, ценa? Вие карате ли нон стоп гедорето в колата, защото май ще трябва и малък куфар да взимам с това (клещи два вида, няколко обикновени гаечни ключове, френски...за контра, едва две прави отвертки, нож...скоби) та явно ще са два "куфара". Говорим за бъдещ хечбек (хонда/корола от ~2005).
Иначе за сегашната ми е трябвало (доста по-стара), не че не мога да взема от брат ми, но се губи време.
пишман_майстор - майстор
В момента я има тресчотката във Лидл. https://www.lidl.bg/bg/p/tvoeto-svezho- ... tka/p34012
valentino76bs - майстор
съб фев 01, 2020 9:15 amhakama написа:
пет яну 31, 2020 10:02 amпишман_майстор написа:
Препоръчвам покупката на тресчотката с дългото рамо. Купих тази с 1/2 квадрат. На Овим е. Много прилична изработка за парите си. Стъпката е малка, фино превключва, рамото има няколко положения.
Link, ценa? Вие карате ли нон стоп гедорето в колата, защото май ще трябва и малък куфар да взимам с това (клещи два вида, няколко обикновени гаечни ключове, френски...за контра, едва две прави отвертки, нож...скоби) та явно ще са два "куфара". Говорим за бъдещ хечбек (хонда/корола от ~2005).
Иначе за сегашната ми е трябвало (доста по-стара), не че не мога да взема от брат ми, но се губи време.
Гедоре ,перфоратор ,винтовърт, къртач, сандък само с ключове и куфар техничарски ....нон стоп ама добре ,че колата е набор на слънцето и никой не и обръща внимание!!!
gogosto - специалист
11Момчета каккво ще кажете за къртача в събота къртач parkside 1700w. Това чудо много джаули 50!! или аз не съм в час с тези инструменти. Струва ли си за мен е нов лидълски перфоратор. Трябва ми такова чудо за дома, но мноо пари ми се струва та дали ще си струва като за домашен майстор като мен ???
jekasus - майстор
gogosto написа:
Трябва ми такова чудо за дома,
Не.
За вкъщи трябва стандартен перфоратор, къртач по-добре под наем.
nikolson - майстор
нед фев 02, 2020 8:29 pmgogosto написа:
11Момчета каккво ще кажете за къртача в събота къртач parkside 1700w. Това чудо много джаули 50!! или аз не съм в час с тези инструменти. Струва ли си за мен е нов лидълски перфоратор. Трябва ми такова чудо за дома, но мноо пари ми се струва та дали ще си струва като за домашен майстор като мен ???
За 30 години ми се е налагало само два пъти къртач, първият път не помня колко пари беше, вторият беше 40 лева с "оператора".

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: