• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Трябват ми щепсели с два пина американския тип с двете пластини ( едната малко по-широка ) . Има ли такива , които аз да си ги свържа? Вариант две е с хубав кабел ( с бакър моля :D ), гъвкав , 10А да издържа , но с дължина поне 4-5 м .
Вариант три са преходни адаптери , но 10А да издържат... не знам.
lov - майстор
Я пробвай пак с обяснението. :?
DundyTheCroc - майстор
Точно две пластини, едната по-широка:
https://nauka.offnews.bg/news/Vaprosi_2 ... 16591.html
hidrazin - майстор
нед фев 02, 2020 10:59 amпишман_майстор написа:
Трябват ми щепсели с два пина американския тип с двете пластини ( едната малко по-широка ) . Има ли такива , които аз да си ги свържа?
Търсиш щепсел тип А но поради елементарни причини такива боклуци не се продават у нас. Вероятно и в Европа.
Само преходници от тип А към тип F (шуко).
Евентуално от чужбина - пробвай при китайците да търсиш plug type A
:partyman:
P.S. Студено Новоселси, много студено...
пишман_майстор - майстор
То това с по-широката или и двете да са еднакви май няма голямо значение . Все тая демек.
Благодаря за идеята, ще потърся какво имат и в Азия по моя въпрос.
П.п. май ще се престраша на адаптери, сега пък нещо няма предлагане на такива у нас ли.. Ще падне чакане от Али-то пак....
Hoвoceлckи - майстор
Добре де, не съм уцелил линка. Имах предвид този. Слабичък е, но би могъл да ги попиташ за по-як?
Lutchezar - майстор
Имам някъде 1-2-3 компютърни кабела с щепсел тип B, а може и да намеря парчета 10-20 см с щепсел тип A.
Ако ми остане време ще ги потърся. За 1 компютърен се сещам със сигурност къде трябва да е.
пишман_майстор - майстор
нед фев 02, 2020 3:49 pmLutchezar написа:
Имам някъде 1-2-3 компютърни кабела с щепсел тип B, а може и да намеря парчета 10-20 см с щепсел тип A.
Ако ми остане време ще ги потърся. За 1 компютърен се сещам със сигурност къде трябва да е.
И те може да ми свършат работа! Сега погледнах за какви иде реч.
Благодаря на всички за насоките и съветите!
  • 1
  • 2

Тема "Щепсел амер. тип." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: