Най - вълнуващия въпрос зимно време.
nazista - напреднал
здравейте
със Бърнит 13кв съм 2та година и от 1-2 дена при стартиране изписва ALT er 02 и не тръгва
разглобил съм я цялата чистих я и не работи!
-тествах по инфото тук нагревателя, вентилаторите и шнека и работят нормално
та остава да е датчик или този долу на тръбата за комина или този датчик със една шлауфка към комина дето отива
Помагайте приятели ! :prayer: :prayer: :prayer:

аз съм в Несебър
тел 0893806079
ако има майстори в района да звънят
Последна промяна от nazista на пон яну 27, 2020 1:56 am, променено общо 1 път.
LazarGanev - "Велик майстор"
Сервиза к'во вика?
nazista - напреднал
пон яну 27, 2020 1:12 amLazarGanev написа:
Сервиза к'во вика?
този в Бургас от който взех печката са сменили офиса и нямам идея къде са
LazarGanev - "Велик майстор"
Обаждаш се в Шумен, те ще го намерят или ще намерят друг начин.
burner - специалист
Продухай си шлауха на пресостата.
пон яну 27, 2020 1:03 amnazista написа:
здравейте
със Бърнит 13кв съм 2та година и от 1-2 дена при стартиране изписва ALT er 02 и не тръгва
разглобил съм я цялата чистих я и не работи!
-тествах по инфото тук нагревателя, вентилаторите и шнека и работят нормално
та остава да е датчик или този долу на тръбата за комина или този датчик със една шлауфка към комина дето отива
Помагайте приятели ! :prayer: :prayer: :prayer:

аз съм в Несебър
тел 0893806079
ако има майстори в района да звънят
Извади жиците на пресостата и ги допри една в друга, един вид да изолираш пресостата и така пробвай дали ще запали!
nazista - напреднал
вт яну 28, 2020 6:56 aml.ivanov88 написа:
пон яну 27, 2020 1:03 amnazista написа:
здравейте
със Бърнит 13кв съм 2та година и от 1-2 дена при стартиране изписва ALT er 02 и не тръгва
разглобил съм я цялата чистих я и не работи!
-тествах по инфото тук нагревателя, вентилаторите и шнека и работят нормално
та остава да е датчик или този долу на тръбата за комина или този датчик със една шлауфка към комина дето отива
Помагайте приятели ! :prayer: :prayer: :prayer:

аз съм в Несебър
тел 0893806079
ако има майстори в района да звънят
Извади жиците на пресостата и ги допри една в друга, един вид да изолираш пресостата и така пробвай дали ще запали!
Вчера я чистих основно и базиках настройките и взе че тръгна по-добре да бачка от преди
мерси на отзовалите се!
съб яну 25, 2020 4:09 pmkali3896 написа:
Здравейте .Трябва,ми кошничка за бурнит комфорт 13 кв.Никъде не мога да я намеря като резервна част.Дали ще стане от екоспар ?
Здравей,
Имам налична от 6мм хром-никел собствена изработка.
Здравейте ползвам камина burnit 25 kw с fumis контролера сложил съм и стаен термостат на параметър 76 съм задал 2 но камината работи 5 минути и гасне четох че трябва да се даде на късо AUX входа но незнам къде се намира ще съм благодарен ако ме светнете по въпроса
Здравейте ползвам камина burnit 25 kw с fumis контролера сложил съм и стаен термостат на параметър 76 съм задал 2 но камината работи 5 минути и гасне четох че трябва да се даде на късо AUX входа но незнам къде се намира ще съм благодарен ако ме светнете по въпроса

Тема "Настройки на пелетна камина BURNit PM Comfort plus 13 и 25 kW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: