• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33
Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
VLADO66 - майстор
Всички Бошове са един дол дренки, гледал съм ги.Машините стават за охлаждане и за преходните сезони като сега.Това просто е попълване на портфолиото на бранда, за да може да каже, че предлага всякаква техника.
vitorio83 - специалист
чет ное 21, 2019 4:06 pmVLADO66 написа:
Всички Бошове са един дол дренки, гледал съм ги.Машините стават за охлаждане и за преходните сезони като сега.Това просто е попълване на портфолиото на бранда, за да може да каже, че предлага всякаква техника.
Говорих с хора занимаващи се с климатици,човека каза че е по-добър от дженарал електрик-а,утре ще ходя да си купя един,ей така само да видя дали става за нещо. :) Ще дам отзиви от първа ръка след зимата.
шоп - майстор
чет ное 21, 2019 4:28 pmvitorio83 написа:
утре ще ходя да си купя един
Със здраве да си го ползваш!

П.П. Благодарско на г-н Стоев, много умна приказка каза, замислих се и е логично да е прав...не само за климатиците важи тази логика :partyman:
vitorio83 - специалист
чет ное 21, 2019 5:05 pmшоп написа:
чет ное 21, 2019 4:28 pmvitorio83 написа:
утре ще ходя да си купя един
Със здраве да си го ползваш!

П.П. Благодарско на г-н Стоев, много умна приказка каза, замислих се и е логично да е прав...не само за климатиците важи тази логика :partyman:
Може и да е прав,пари като шума,поръчан е вече и ще го видим що за стока е,поне ще изкажа мнение от опит а не като горните ти колеги,сърдити старчета хаха :-D
чет ное 21, 2019 10:57 pmvitorio83 написа:
чет ное 21, 2019 5:05 pmшоп написа:
...П.П. Благодарско на г-н Стоев, много умна приказка каза, замислих се и е логично да е прав...не само за климатиците важи тази логика :partyman:
Може и да е прав,пари като шума,поръчан е вече и ще го видим що за стока е,поне ще изкажа мнение от опит а не като горните ти колеги,сърдити старчета хаха :-D
Новобранка, духа ли ЛОШия? Викам- на дърти години нещо младо да окършим, па може и Бошче да е. До тука 4ри изделия техни имам, ма не моат да.....ми праят вятър.
vitorio83 - специалист
пет яну 31, 2020 9:36 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет ное 21, 2019 10:57 pmvitorio83 написа:
чет ное 21, 2019 5:05 pmшоп написа:
...П.П. Благодарско на г-н Стоев, много умна приказка каза, замислих се и е логично да е прав...не само за климатиците важи тази логика :partyman:
Може и да е прав,пари като шума,поръчан е вече и ще го видим що за стока е,поне ще изкажа мнение от опит а не като горните ти колеги,сърдити старчета хаха :-D
Новобранка, духа ли ЛОШия? Викам- на дърти години нещо младо да окършим, па може и Бошче да е. До тука 4ри изделия техни имам, ма не моат да.....ми праят вятър.
Батка смени си хапчетата,говнар.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
чет ное 21, 2019 4:28 pmvitorio83 написа:
...
Говорих с хора занимаващи се с климатици,човека каза че е по-добър от дженарал електрик-а,утре ще ходя да си купя един,ей така само да видя дали става за нещо. :) Ще дам отзиви от първа ръка след зимата.
И двете цитирани марки са в графата " други марки климатици ". Горното твърдение може и да е вярно, което не прави Боша добър климатик. Поне модела да беше казал...
https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1%81 ... %82%D0%B5/

Дженерал Електрик и Дженерал Фуджитсу нямат нищо общо.
пон фев 03, 2020 9:28 amvitorio83 написа:
...
Батка смени си хапчетата,говнар.
Еее, няма нужда, понеже не ползвам, господин Минзухар.
Не разбирам, защо се ебаваш, със старчета, след като и ти имаш възможност да остарееш.
Шумата, която можеш да имаш сега, след известно време няма да има никакво значение, за теб.
Жив и здрав сега, че после работата е ясна!
Чудех са, дали си заслужава да си ремонтирам дъртия климатик, ма ши помисля още малко.
Аз съм много доволна от Carrier. Наскоро купихме този, с цел отопление през зимния сезон, и определено не сгрешихме! Сметката ни за ток драстично намаля.. Иначе голямо проучване падна, но този определено си заслужава инвестицията!!!
NEG
Здравейте.Имам дилема какви климатици да си закупя и се колебая между два модела Mitsubishi MSZ FH35VE/MUZ FH35VE съответно и 9-ка от същата серия ето линк към тях https://www.termo-klima.com/bg/klimatic ... en-montaj/ или
Fujitsu ASYG-12LTCB SENSOR -30C NORDIC ето линк https://www.termo-klima.com/bg/klimatic ... c-nordic2/
за отопление на етаж от къща.Има вътрешна изолация вата пластмасова дограма с 4-К стъкла обща площ за 65 кв.Много ще съм благодарен за съвети и за вашето мнение.Ако има някой който използва някой от тези модели моля да пише впечатленията си.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33

Тема "За всички тези които се чудят каква марка климатик да купят!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: