Най - вълнуващия въпрос зимно време.
нед фев 02, 2020 9:03 pmbmahob написа:
В момента склада е над гробищата от е79се чете пелети, за втори сезон нямам яд, поне при моята камина 11дне без да отварям. Пепелта е сиво кафява на като сняг. Лятото 375палето.
Наздраве!
bmahob - майстор
О именяка... На патерици!
liverpool-64 - специалист
След изгорени досега 3т. пелети на ЗЕД с. Трифоново Монтанско мога да кажа ,че са доста добри. Взех ги на юнашко доверие,имаха хубав външен вид и Слава Богу, не се прецаках. Котела отвътре беше бял,сега горя от миналата година някакви уж украински ,нямат надписи на чувалите ,котела почерня сякаш горя стари галоши :finga: ,но са малко и ще ги преглътна (горелката де).
alexpell - помощник
Мнения за RED MAGIC ?
Малко са скъпи,но ако нямам главоболия ще го преживея.
silent - майстор
Казват че били върха на сладоледа...перат готвят а вероятно и секс правят ако знаеш как да си поискаш....
alexpell - помощник
Вчера взех 5чув.по 7 лв. от Благоевград ще ги видим,но за прането няма да им се доверя!
вт фев 11, 2020 5:37 pmalexpell написа:
Мнения за RED MAGIC ?
Малко са скъпи,но ако нямам главоболия ще го преживея.
Личните ми впечатления не сочат да съм перманентно орахатен. Пера,простирам и си готвя сам, ама по добри съм горил едни, от украински чам, през далечната 2015тата Нова година.
Спомена е толкова стар, че може да не са зема под внимание.
Реколта 2019 е перфектна. Не заделяйте за отлежаване!
За втори път ги препоръчвам, та си правя извода, че не се чете.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет фев 13, 2020 7:02 am, променено общо 1 път.
bmahob - майстор
ср фев 12, 2020 9:43 amalexpell написа:
Вчера взех 5чув.по 7 лв. от Благоевград ще ги видим,но за прането няма да им се доверя!
Къде това в Благоевград?!
alexpell - помощник
ср фев 12, 2020 3:48 pmbmahob написа:
ср фев 12, 2020 9:43 amalexpell написа:
Вчера взех 5чув.по 7 лв. от Благоевград ще ги видим,но за прането няма да им се доверя!
Къде това в Благоевград?!
Вече писах,да не стане като реклама обаче съм много доволен от тях.Магазина е до пазара ул."14 полк 2 А " имат и от буковите пелети
на RED MAGIC но не посмях да взема заради настроиките.Имат и транспорт и са единствените що годе любезни и обяснителни търговци.
RightClick - напреднал
ср фев 12, 2020 5:16 pmalexpell написа:
ср фев 12, 2020 3:48 pmbmahob написа:
ср фев 12, 2020 9:43 amalexpell написа:
Вчера взех 5чув.по 7 лв. от Благоевград ще ги видим,но за прането няма да им се доверя!
Къде това в Благоевград?!
Вече писах,да не стане като реклама обаче съм много доволен от тях.Магазина е до пазара ул."14 полк 2 А " имат и от буковите пелети
на RED MAGIC но не посмях да взема заради настроиките.Имат и транспорт и са единствените що годе любезни и обяснителни търговци.
Привет, каква цена ти дадоха за 1 пале? Това е магазина на Бул. Джеймс Баучер?

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: