Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Здравейте на всички,имам един въпрос искам съвет.Преди около 4 5 месеца контактът ми в кухнята даде нещо на късо бях включил сешоар.Самият уред изгоря но бушона не изгоря.Бушоните са винтови стопяеми предпазители.След това отворих този контакт нулата беше хлабава и я затегнах.Днес си включвам термо одеалото и започна да искри.Та се питам желателно ли е да сменя самия контакт след като веднъж е дало на късо.Възможно ли е контакта да прави мизерии.
zz_stefanov - майстор
Сложи си първо оригинален керамичен предпазител 16-25А . Може и да не е късо. Ако е опушен е възможно да ти прави мизерии, зарадо пониженото изолационно съпротивление. Бих го сменил.
ср фев 26, 2020 7:55 pmzz_stefanov написа:
Сложи си първо оригинален керамичен предпазител 16-25А . Може и да не е късо. Ако е опушен е възможно да ти прави мизерии, зарадо пониженото изолационно съпротивление. Бих го сменил.
Да опушен е,благодаря искрено за препоръката.
sokolov.91 - майстор
Яж салам... :lol:
ср фев 26, 2020 8:19 pmsokolov.91 написа:
Яж салам... :lol:
Какво общо има с темата.
bijonisler@gmail.com - специалист
ср фев 26, 2020 7:41 pmБай Айван написа:
Здравейте на всички,имам един въпрос искам съвет.Преди около 4 5 месеца контактът ми в кухнята даде нещо на късо бях включил сешоар.Самият уред изгоря но бушона не изгоря.Бушоните са винтови стопяеми предпазители.След това отворих този контакт нулата беше хлабава и я затегнах.Днес си включвам термо одеалото и започна да искри.Та се питам желателно ли е да сменя самия контакт след като веднъж е дало на късо.Възможно ли е контакта да прави мизерии.
Смени го с нов.Бакелита се е ионизирал и е станал токопроводящ.
sokolov.91 - майстор
ср фев 26, 2020 8:20 pmБай Айван написа:
ср фев 26, 2020 8:19 pmsokolov.91 написа:
Яж салам... :lol:
Какво общо има с темата.
Нищо. Ама е яко. :partyman:
ср фев 26, 2020 8:33 pmsokolov.91 написа:
ср фев 26, 2020 8:20 pmБай Айван написа:
ср фев 26, 2020 8:19 pmsokolov.91 написа:
Яж салам... :lol:
Какво общо има с темата.
Нищо. Ама е яко. :partyman:
Което му е якото,че имам проблем и пиша тук за съвет ли моля да не ми цапате темата.Намериха се съвестни хора които обясниха кратко и ясно.
sokolov.91 - майстор
ср фев 26, 2020 8:51 pmБай Айван написа:
ср фев 26, 2020 8:33 pmsokolov.91 написа:
ср фев 26, 2020 8:20 pmБай Айван написа:


Какво общо има с темата.
Нищо. Ама е яко. :partyman:
Което му е якото,че имам проблем и пиша тук за съвет ли моля да не ми цапате темата.Намериха се съвестни хора които обясниха кратко и ясно.
Тия дето ти отговарят явно не са разбрали, че си трол.
ср фев 26, 2020 9:46 pmsokolov.91 написа:
ср фев 26, 2020 8:51 pmБай Айван написа:
ср фев 26, 2020 8:33 pmsokolov.91 написа:


Нищо. Ама е яко. :partyman:
Което му е якото,че имам проблем и пиша тук за съвет ли моля да не ми цапате темата.Намериха се съвестни хора които обясниха кратко и ясно.
Тия дето ти отговарят явно не са разбрали, че си трол.
А ти кой си че да ме определяш какъв съм.Да не си врачка та ме разбра льоспър. [-X

Тема "Контакт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: