• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
Здравейте някой може ли да ми даде мнение за тази бетонобъркачка която е пусната на промоция в Home Max с чугунен зъбен венец
Прикачен файл:
Screenshot_20200227-195047.jpg
Благодаря предварително!
zz_stefanov - майстор
чет фев 27, 2020 7:54 pmstankov822 написа:
Здравейте някой може ли да ми даде мнение за тази бетонобъркачка която е пусната на промоция в Home Max с чугунен зъбен венец Screenshot_20200227-195047.jpg Благодаря предварително!
Моята, която е от друг известен бранд, е в голямата си част съставена от същите части като тази от снимката.
Разбирай, китайщини.
Купи си и сподели.
:)
Sandman - специалист
Аз лани си взех такова китайче, само че от практикер.
Значи, като се пуснеше бъркахме по 17-18 бъркала без проблем. Доста загрява, не можеш да си държиш ръката на кутията с мотора, но не се предаде.
Като се позатопли още малко ше я мъчим пак, че има още за бъркане :-D
Моята е 160л оранжева, иначе 1:1 изглежда.
wanderer - специалист
Да, в тези затворени кутии моторите се охлаждат трудно. Моята вече е извън гаранция, и при следващия зор ще и направя допълнително охлаждане.
npace - специалист
За тия пари по-добре една хубава бъркалка, един голям леген и по-бързо ще свършиш работата. :-D
wanderer - специалист
Не е баш тъй, ама хора всякакви.
naster - майстор
По препоръки и ревюта в тубата от руснаците си взех хърватска 190 л. Не е по-различна, но беше около 550 пари. Моята не загрява, пуска се сутрин и се гаси чак след измиването. Реално се взима най-голямата, защото замазка или бетон се бъркат само в половината ѝ обем, т.е. точно една количка.
шоп - майстор
Моята е руска, 200литра. Не загрява, миналата година забърках около 15м3 бетон и проблеми никакви.
Дават я с асинхронен двигател с медни намотки.
zz_stefanov - майстор
Моята е едно Деу, малък литраж. Загрява си и като я отворих вътре си е като детска играчка. Та си я пазя, не я насилвам. :)
lov - майстор
Взимаш я и газ до дупка. За тез пари ще си и избил цената още на първото по голямо отливане. Аз цяла къща на три етажа ремонтирах и достроих даже и не ме предаде. Най големия зор дето е виждала е 40 квадрата плоча с колоните барабар. Не е почивала и минутка. няма вечни неща а и всичките са все един тертип и няма кой знае каква разлика. И имай в предвид че зъбния венец не се смазва. Миеш само с вода като се зацапа с пясък.
  • 1
  • 2

Тема "Бетонобъркачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: