• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте,
Изчетох доста за латекс из форума. Стигнах то избор между Flugger и Chrotex за боядисване на един коридор и едно антре. Моля да ме посъветвате какво да избера (може и друга марка да е). Държа да може да се почиства. Ще се боядисва в бяло.
Fligger-a ми идва малко скъпичък и затова се колебая какво да направя.
(Ако не е удачно да има цяла нова тема, нека бъде преместена. Аз не се ориентирах къде има актуална тема за латекс, четох едни стари)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср мар 04, 2020 10:38 am^elle^ написа:
Здравейте,
Добре дошла
ср мар 04, 2020 11:45 amn_a написа:
ср мар 04, 2020 10:38 am^elle^ написа:
Здравейте,
Добре дошла
Благодаря. От много време чета и обикновено си намирам отговор. Но сега се наложи да питам. Силно се надявам, че някой ще се включи с препоръка. Съвсем не мога да реша. Добавих и Artex и Vivechrom към колебанията.
Ще съм благодарна някой да се включи с опит и съвет.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Майстор бояджията не препоръча ли?
чет мар 05, 2020 3:57 pmn_a написа:
Майстор бояджията не препоръча ли?
Сами ще си боядисваме. Коридорът е боядисан преди години с бял латекс, но имаше да се оправя изронена мазилка и трябва да се пребоядиса. Антрето е на шпакловка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет мар 05, 2020 4:32 pm^elle^ написа:
чет мар 05, 2020 3:57 pmn_a написа:
Майстор бояджията не препоръча ли?
Сами ще си боядисваме. Коридорът е боядисан преди години с бял латекс, но имаше да се оправя изронена мазилка и трябва да се пребоядиса. Антрето е на шпакловка.
Аз ще ви препоръчам, щом ще е с кърпежи и щом нищо не му разбирате, вземете си сравнително качествен евтин латекс и си боядисайте.
npace - специалист
Мегахим копират доста успешно големите имена напоследък.
EDI - майстор
От години боядисвам с Хротекс в къщи.Висока плътност на боята, респективно идеална покривност.
kozl - майстор
Съвсем скоро боядисвах с Вивехром и ЕрЛак и ми се получава покривност на третата ръка.
nikolson - майстор
Още един + за Хротекс.
  • 1
  • 2

Тема "Flugger или Chrotex латекс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: