Нека намерим най-тънките цени.
Passa - специалист
ср мар 11, 2020 8:42 amstefanjor написа:
Някой може ли да даде мнение за електрическият верижен трион, който пускат в събота?
Ще се ползва от дъжд на вятър за и за това оглеждам електрически, а не бензинов вариант.
На тези машини най голям проблем създава лошият обтегателен, бърз механизъм за веригата. Струва ми се. че на тази версия механизмът е различен спрямо първите модели, но не е по добър.
kr1100 - майстор
[quote=Passa
На тези машини най голям проблем създава лошият обтегателен, бърз механизъм за веригата. Струва ми се. че на тази версия механизмът е различен спрямо първите модели, но не е по добър.
[/quote]
Потвърждавам горното. Имам удължителен ел.трион от ЛИДЛ и при срязване на 4-5 клонас - обтягане на веригата.
stefanjor - специалист
ср мар 11, 2020 9:02 amPassa написа:
...най голям проблем създава лошият обтегателен, бърз механизъм за веригата. ...
A в какво се явява проблема?
Дава дефект, неудобни за работа, кофти поддръжка...?
ky-kyy - майстор
По-добре, си вземи този Райдер.

Изображение

Ползвам такъв подобен, над 5 години. Веригата се затяга с болт, който се оказа че е много нефелен, След като го смених, нямам никакъв проблем.
ky-kyy - майстор
ср мар 11, 2020 9:39 amstefanjor написа:

A в какво се явява проблема?
Дава дефект, неудобни за работа, кофти поддръжка...?
Проблема е, че при трионите от този тип, постоянно се отпуска веригата. Който ги е измислил, не ги е доизмислил.....
stefanjor - специалист
ср мар 11, 2020 9:41 amky-kyy написа:
По-добре, си вземи този Райдер.
А кой точно е модела?
ky-kyy - майстор
ср мар 11, 2020 9:53 amstefanjor написа:

А кой точно е модела?
Метнах първата картинка, която ми попадна в нета :) Моят е малко по-постен на вид, но съм доволен. Не помня точния модел, ако можеш да изчакаш до довечера, да се прибера, ще ти го напиша :)
stefanjor - специалист
ср мар 11, 2020 9:57 amky-kyy написа:
...ако можеш да изчакаш до довечера... :)
Тц, не мога... захапал съм парите и съм заел нисък старт към първият хипер маркет :cool:
Не съм се засилил да купувам.
Исках да разбера ако този на Лидл си струва да го взема в събота, че после ще го търся в olx със 50% отгоре.
Andri01 - майстор
Вземаш, тормозиш го 29 дена и ако има кидерлици - на 30-я ден им тръсваш :) :partyman:
ky-kyy - майстор
ср мар 11, 2020 10:13 amstefanjor написа:

Тц, не мога... захапал съм парите и съм заел нисък старт към първият хипер маркет :cool:
Остави, имаш желание :lol:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: