Нека намерим най-тънките цени.
npace - специалист
Макита са по 250 лв, грехота е да се купува Райдерсайд. :-D
sokolov.91 - майстор
Някой с мнение за дрона от тази седмица? Става ли за нещо? Мисля да го взема на дъщеря ми да си играе.
ky-kyy - майстор
ср мар 11, 2020 9:53 amstefanjor написа:

А кой точно е модела?
Прикачен файл:
5.jpg
Прикачен файл:
6.jpg
kr1100 - майстор
Re ky-kyy
Mного прилича на външен вид на Гризли 1850 Вт, така както е дадена снимката.
А Гризлито го имам от 2007г .
Последна промяна от kr1100 на ср мар 11, 2020 9:00 pm, променено общо 2 пъти.
ky-kyy - майстор
ср мар 11, 2020 5:43 pmkr1100 написа:
Re ky-kyy
Mного прилича на външен вид на Гризли 1850 Вт
Не съм запознат с тоя род инструменти.....Взех я, да не се пъна с триона :)
В интерес на истината, бях се засилил, към фирмения на Щил, че имало някакви триончета, дето "сами режели". Обаче мярнах брошурката на хоум макс и на първа страница изтипосали тва нещо, че и на примоция :lol:
dido uzunov - специалист
Баща ми има БОШ електрически с най късата шина 1800W. За 7-8 години от както я има много зор е видяла. Няма охлабвания на веригата, липса на мощности т.н. ,но винаги качествено масло, старателно почистване и оригинална верига. Проблеми никакви-препоръчвам от електрическите.
П.П. бях скептичен към късата шина, но съм се лъгал.
EDI - майстор
И аз имам от 7-8 години АКE 30 на БОШ, никакви грижи не съм имал.
The master - специалист
Здравейте, моля за Вашето мнение, за водоструйка PHD 170 A1 като цена спрямо технически възможности и устройство. Модела е https://www.lidl.bg/bg/p/da-pochistim-d ... yka/p36273
EDI - майстор
За мен парите са много.Има машини с метални помпи и същото налягане за по-малко пари.
Passa - специалист
ср мар 11, 2020 11:10 pmEDI написа:
За мен парите са много.Има машини с метални помпи и същото налягане за доста по-малко пари.
За парите си е отлична ! Помпата е алуминиева - метална демек. Ползвам я за миене на колата и подовата настилка в гаража. Силата и е колкото е написано и чисти мръсотията само с налягането от нея. Конкурира се с Керхер-любителската серия която е за два до три пъти повече пари. Турбо-дюзата лющи мръсотията от пода.
Като мия ми уморява ръката - тоест има сила и се иска сила за задържане.
Водоструйката е добра !

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: