Нека намерим най-тънките цени.
The master - специалист
ср мар 11, 2020 11:16 pmPassa написа:
ср мар 11, 2020 11:10 pmEDI написа:
За мен парите са много.Има машини с метални помпи и същото налягане за доста по-малко пари.
За парите си е отлична ! Помпата е алуминиева - метална демек. Ползвам я за миене на колата и подовата настилка в гаража. Силата и е колкото е написано и чисти мръсотията само с налягането от нея. Конкурира се с Керхер-любителската серия която е за два до три пъти повече пари. Турбо-дюзата лющи мръсотията от пода.
Като мия ми уморява ръката - тоест има сила и се иска сила за задържане.
Водоструйката е добра !
Привлече ме това, че има засмукваща функция т.е. не е необходим водопровод. Може да черпи вода да кажем от варел.
npace - специалист
ср мар 11, 2020 10:04 pmdido uzunov написа:
БОШ електрически с най късата шина 1800W.
На Боша не му ли е много бавна скоростта на веригата и ако го натиснеш да спира по-лесно?
Аз гледах едно такова и ми се стори малко като детска играчка. :-D
Иначе мощността е достатъчна, 30 см шина за домашна употреба също е достатъчна, даже плюс (по-малко съпротивление).
Passa - специалист
ср мар 11, 2020 11:56 pmThe master написа:
ср мар 11, 2020 11:16 pmPassa написа:
ср мар 11, 2020 11:10 pmEDI написа:
За мен парите са много.Има машини с метални помпи и същото налягане за доста по-малко пари.
За парите си е отлична ! Помпата е алуминиева - метална демек. Ползвам я за миене на колата и подовата настилка в гаража. Силата и е колкото е написано и чисти мръсотията само с налягането от нея. Конкурира се с Керхер-любителската серия която е за два до три пъти повече пари. Турбо-дюзата лющи мръсотията от пода.
Като мия ми уморява ръката - тоест има сила и се иска сила за задържане.
Водоструйката е добра !
Привлече ме това, че има засмукваща функция т.е. не е необходим водопровод. Може да черпи вода да кажем от варел.
Прах и един изкуствен килим в гаража. Тия от Карпет-макс.

---------------
Относно ел триона - аз купих първият модел привлечен от по високата мощност спрямо другите по маркови триони. Мисля беше 2300 вата и шината 40 санта.
Действително си е сила. Трябва да се притяга по често или да се проверява. Това му е кусура.
npace - специалист
Към китайските ватове трябва да се подхожда с малко здравословен скептицизъм. :-D
И не само ватове - обороти, нютон-метри, джаули, ампери - китаеца гледа тавана и пише. :-D
Мощност/капацитет и тегло вървят в комплект - елементарно и даже тъпо звучи, но в много случаи можем да преценим с колко точно ни лъжат по теглото на машината и разликите спрямо марковите. :-D
sokolov.91 - майстор
Е добре. Дрона го взех. Няма да ви кажа мнение :lol:
kozl - майстор
чет мар 12, 2020 1:23 amsokolov.91 написа:
Е добре. Дрона го взех. Няма да ви кажа мнение :lol:
Това предполага ли полет до касите на Лидл :roll:
kuger - майстор
ср мар 11, 2020 11:16 pmPassa написа:
ср мар 11, 2020 11:10 pmEDI написа:
За мен парите са много.Има машини с метални помпи и същото налягане за доста по-малко пари.
За парите си е отлична ! Помпата е алуминиева - метална демек. Ползвам я за миене на колата и подовата настилка в гаража. Силата и е колкото е написано и чисти мръсотията само с налягането от нея. Конкурира се с Керхер-любителската серия която е за два до три пъти повече пари. Турбо-дюзата лющи мръсотията от пода.
Като мия ми уморява ръката - тоест има сила и се иска сила за задържане.
Водоструйката е добра !
+1
sokolov.91 - майстор
чет мар 12, 2020 7:20 amkozl написа:
чет мар 12, 2020 1:23 amsokolov.91 написа:
Е добре. Дрона го взех. Няма да ви кажа мнение :lol:
Това предполага ли полет до касите на Лидл :roll:
В смисъл..?
Andri01 - майстор
Връщане?! :)
sokolov.91 - майстор
чет мар 12, 2020 9:10 amAndri01 написа:
Връщане?! :)
Не знам. В Понеделник ще го пробвам. Не очаквам нещо очарователно. На кутията пише: полет - 7 / 8 минути...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: