Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Virtex - майстор
Съседите са с нетрадиционни виждания, съответно оставят котките им да се размножават както искат. Когато ги попитах няма ли да ги кастрират да не мъчат животните така казаха, че като (по-скоро ако) пораснат котките се разбягват и не остават.
От може би 10на котета останаха 1 или 2 като пораснаха или поне аз не ги виждам.

Кривото е, че с кучетата не стоят така нещата...но не е това целта на темата :)
npace - специалист
чет мар 12, 2020 9:21 amkr1100 написа:
но десетина е малоумщина.
За тебе като земеделец многото котки са плюс, понеже не всяка котка ловува всяка гадина, сляпо куче и по-едри птици особено. Също много котки ги е страх от пепелянки, но някои ги убиват.
Без да ги храниш работят за тебе. :-D

За л******* може да обърнете 1-2 квадратни метра почва в единия ъгъл на градината - по принцип обичат да ходят на разкопано. Е, ако цялата градина е прекопана разбира се няма как да се ограничи торенето. :-D
ky-kyy - майстор
Омъжват се, само злите жени, които не обичат котки :rolleyes:
kr1100 - майстор
[quote=npace
За тебе като земеделец многото котки са плюс, понеже не всяка котка ловува всяка гадина, сляпо куче и по-едри птици особено. Също много котки ги е страх от пепелянки, но някои ги убиват.
Без да ги храниш работят за тебе. :-D
[/quote]
Трева няма . постригва се редовно - откъде змии ,че чак и пепелянки ?
И за какво работят за мен ? Сляпото куче го изселих при съседите :mrgreen: . Завъдих си къртици / сами дойдоха/ и не ги закачам - голяма работа купчинка пръст надигната.
Но път котките ми съскат и ежат, мяучат постоянно в моя малък имот. Досаждат и на кокера ми / той 3.5г е живял заедно с котка. Играеха и се гонеха си си разменяха купите с храна. За него не са неприятел , ама съседските котки не го знаят.
Абе стига , който има котки да си ги държи в двора - иначе тренировки за водолази и обратно в двора им.
П.П. Преди години когато купих капана имаше още 1 малоумник с котки. Явно ги е хранил с краставици - нагризваха ми краставиците и се принудих навъх да ги слагам още малки в продупчени шишета от сок с широки гърла и да сложа комарници на оранжерията. Тогава бях качил снимка и на 1 тарлю в капана. Изселих ги тогава , но сега по бързата процедура.
В план е и 1 малко кученце Кане Корсо
addicted - специалист
Много искам да видя как ми тренираш котката за водолаз. Гарантирам че и за теб ще е безкрайно интересно и вероятно незабравимо преживяване.
Но да не се отплесваме, искаш решение...
Бе то котките или по скоро мачките са си идиот животни, нема как да ги изпъдиш, вземете се помирете някак.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Убедена съм, че ако имаш собствена котка, тя ще приеме двора за свой и ще изгони всички други котки. Това съм го писала и по-рано. А една котка, собствена е в пъти по-добре от сюрия чужди навлеци
iliya_i - майстор
чет мар 12, 2020 6:39 pmn_a написа:
Убедена съм, че ако имаш собствена котка, тя ще приеме двора за свой и ще изгони всички други котки.
Трябва да е котарак, защото женска ще събере мъжкарите от цялата махала! :lol:
При това да е едър, за да бие всеки натрапник.

Ама и пинчер - коткомразец ще свърши работа, макар и по-дребен от някои котки. Но вдига много аларма!
чет мар 12, 2020 8:01 pmiliya_i написа:
Трябва да е котарак, защото женска ще събере мъжкарите от цялата махала! :lol:
При това да е едър, за да бие всеки натрапник.

Ама и пинчер - коткомразец ще свърши работа, макар и по-дребен от някои котки. Но вдига много аларма!
Грешиш и по двата параграфа. Явно не си селско момче.
А, варненчи!!!
Andri01 - майстор
Аз за това писах: немска овчарка-мъжка. Много мрази котки и бездомни кучета,въпреки че са по 4-5 заедно.

Тема "Котки-ПРОБЛЕМ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: