• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
чет мар 26, 2020 11:55 pmhidrazin написа:
Добре дошъл и ... в голяма греша си.
Тези "багери и тем подобни машини" ще ти спестят ишиас, сърдечно-съдови проблеми, потрошени крайници, към 30 километра нерви...
Тези тем подобни машини са по-евтини от махането с кирка, мотика, лопата, брадва...
То ако не беше така то нямаше да ги има тези машини (че и да се запазва ден и час) а всеки щеше да мааа с лопатата. :-D
Вкарай си техника за грубата работа. Дори след нея ще остане за мааане с лопата, кирка... И то доволно.
Абе нищо ням да спестиш.
:partyman:
P.S. Кирпича що го трупаш и къде?
Той обикновено е от глина и хич не е плодороден. Просто го махни от мястото...
Хахахаха добре заварил благодаря за изказаното мнение моята цел с керпича беше да подравня мястото до колкото е възможно аз съм го натрупал около кочината която беше построена от него за да създам едно ниво на двора не знаеш че няма да поникне тревичка изкуствено засадена разбира се предстои ми голям ремонт и предпочитах да спестя възможно най много като свърша работа подобна на тази и други сам файлът е прекалено голям за да ви покажа но ако се опитаме да вкараме дори малко тежка техника ще е проблем понеже има само една порта висока около 180 и може би 50 60 см широка а за нова ограда парите няма да стигнат 😁 някаква идея да го натъпкам с нещо и калта в целия двор за да е поне равно за ходене?
vlax - майстор
Добре дошъл и от мен.И се научи да пишеш,това е неуважение.Не мога да ти прочета писаниците до края и ми се отщява да ти отговоря.
:partyman:
пет мар 27, 2020 6:05 pmvlax написа:
Добре дошъл и от мен.И се научи да пишеш,това е неуважение.Не мога да ти прочета писаниците до края и ми се отщява да ти отговоря.
:partyman:
Малко ми е късно да се науча или нека го кажем така не искам винаги съм бил лошия ученик избягван от отличниците ама детството ми беше бомба и хич не ме е яд просто попитах за мнение не конкретно за твоето.добре заварил и на теб
vlax - майстор
Сега видях,че и името си пишеш с малка буква. :shock:
Простотията няма граници.
пет мар 27, 2020 7:37 amEDI написа:
Таман и аз за кирпича, махай го от мястото.
Благодаря ще го разкарам
пет мар 27, 2020 7:22 pmvlax написа:
Сега видях,че и името си пишеш с малка буква. :shock:
Простотията няма граници.
Поне съм го написал шушумиго
radius - майстор
Не се гордей, че си неграмотен!
пет мар 27, 2020 11:42 pmradius написа:
Не се гордей, че си неграмотен!
Не се гордей че те е срам от името ти и не си го написал
пет мар 27, 2020 11:42 pmradius написа:
Не се гордей, че си неграмотен!
Къде в изречението прочете нещо свързано с гордост
съб мар 28, 2020 12:09 amВасил алексиев написа:
пет мар 27, 2020 11:42 pmradius написа:
Не се гордей, че си неграмотен!
Къде в изречението прочете нещо свързано с гордост ? съжалявам че не съм учил но се радвам на
Детството си и определено не бих го заменил
  • 1
  • 2

Тема "spam" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: