• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Бихте ли ми помогнали Chrotex от къде се купува? Намирам нещо на първо четене в гугъл, но не знам дали е удачно място.
И нали правилно се ориентирам, че Artex е това, което е устойчиво на миене, а не Xtra?
J25 - напреднал
Здравейте!
Понеже е сходно с моето питане ще изплзвам темата ако няма нищо против автора.
Някой случайно да има отзиви за тази боя на Баумит Дивина Колор и това ли е правилният грунд за нея Баумит Дивина Праймер?
Заслужава ли си?Какви са плюсовете и минуси ако някой е ползвал такава.
Ще се нанася върху машинно положена вароциментова мазилка на Бамут MPI25 но е по финно нанесена втората ръка ако това е от значение.
Благодаря!
mitakis - напреднал
С колеги бояджии съм си говорил за Flugger, мнението им е, че преди години е била с по- високо качество от сега. За Хротекса имам добри наблюдения, като покривност.
Аз за моите обекти ползвам Неопал еко https://www.decor-dimotika.bg/products/ ... l-eco-mat/ на Vivechrom и съм доволен :supz:
nikolson - майстор
Барем да беше махнал линка отдолу, че ептен ачик работата... :butthead:
mitakis - напреднал
нед мар 29, 2020 11:10 pmnikolson написа:
Барем да беше махнал линка отдолу, че ептен ачик работата... :butthead:
препоръчвам боя, за чието качество, мога да гарантирам. А иначе магазини и марки колкото искаш, всеки преценява сам все пак :) :partyman:
nikolson - майстор
вт мар 31, 2020 8:46 pmmitakis написа:
нед мар 29, 2020 11:10 pmnikolson написа:
Барем да беше махнал линка отдолу, че ептен ачик работата... :butthead:
препоръчвам боя, за чието качество, мога да гарантирам. А иначе магазини и марки колкото искаш, всеки преценява сам все пак :) :partyman:
Да бе, няма лошо. Сега като си махнал линка от подписа... :yawinkle:
  • 1
  • 2

Тема "Flugger или Chrotex латекс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: