Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
съб апр 25, 2020 1:17 pmdido1975 написа:
съб апр 25, 2020 11:35 amvlax написа:
Кажете нещо за перфоратора, който ще пуснат в четвъртък 30 април,плюсове,минуси
:partyman:
Перфоратора го бива. Плюсовете са, че е лек и удобен. Има достатъчна сила за домашно ползване. Минусите: няма съединител или там както се казва. Т.е., ако свредлото заседне, въртеливото движение ще се пренесе към уреда, което може да доведе до нарянавания. Но за мен - върши работа.
Само ето това трябва да наведе всеки на мисълта, че такова нещо не трябва да попада в ръцете му.
valentino76bs - майстор
съб апр 25, 2020 5:22 pmChefo77 написа:
съб апр 25, 2020 1:17 pmdido1975 написа:
съб апр 25, 2020 11:35 amvlax написа:
Кажете нещо за перфоратора, който ще пуснат в четвъртък 30 април,плюсове,минуси
:partyman:
Перфоратора го бива. Плюсовете са, че е лек и удобен. Има достатъчна сила за домашно ползване. Минусите: няма съединител или там както се казва. Т.е., ако свредлото заседне, въртеливото движение ще се пренесе към уреда, което може да доведе до нарянавания. Но за мен - върши работа.
Само ето това трябва да наведе всеки на мисълта, че такова нещо не трябва да попада в ръцете му.
Има си съединител, имам го същия и работи добре машината!
jekasus - майстор
То няма как да е без съединител, по принцип е много "груб" в удара и чупи бургии 6-ци и 8-ци.
При мен свършиха четки много бързо, та това може да е проблем.
Имам си миксер, така че не бъркам с него, ползвам и голям къртач, така че не къртя с него.
yanko78 - специалист
Аз чакам гедорето да пуснат, незнам защо, но ми се иска да го имам. Тия от лидл, ебаси и стратезите, такъв маркетинг въртят, че взех да купувам неща, от които реално нямам нужда.
dido1975 - специалист
Ако има съединител, то той не е сработвал при мен. Колкото и да се е заклинявало свредлото.
Chefo77 - майстор
съб апр 25, 2020 8:00 pmjekasus написа:
То няма как да е без съединител, по принцип е много "груб" в удара и чупи бургии 6-ци и 8-ци.
При мен свършиха четки много бързо, та това може да е проблем.
Имам си миксер, така че не бъркам с него, ползвам и голям къртач, така че не къртя с него.
Сериозно ли "няма как" да е без съединител?
Да ти дам телефона на един електричар, на който един такъв "няма как да е без съединител" перфоратор му строши лакътната и лъчевата кост в комплект? Не, не беше Парксайд, но е от тези, които ги произвеждаха по едно време ...
cholev - майстор
Първия 1050в бая работа ми свърши, но прекъсваше и накрая и спря да върти. Е за тази цена ко да го мисля. Взех си нов от същите. Разбира се като истински фен на аку инструменти имам и перформанце Х20. И него съм извадил да ми е под ръка, а 1050в в кутията. :-D
Колкото да верижния трион- стои жената и вика: абе я го срежи тоз клон, че ме дразни. И аз какво; зазимения 4в1 го вадя, сглобявам, наливам бензини и прочее за да срежа 1 клон за 10секунди. Мило: айде в събота, че сега не ме се занимава. Тя: А не в събота ще ходиме при мама. Драма :? Ми вади акумулаторния и след 20секунди готов. Съпругата доволна и ти спасен. :-D
Chefo77 - майстор
Чолееев, нищо не става от теб. Вместо да използваш съботата да срежеш клона и това да е повода да не ходиш при мама ѝ, ти режеш веднага ... :lol:
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Не, не беше Парксайд, но е от тези, които ги произвеждаха по едно време ...
Нали говорим само за инструменти Парксайд?
Chefo77 написа:
перфоратор му строши лакътната и лъчевата кост в комплект?
Боша също врътка неприятно при 32 бургия в бетона, ама не за тая работа...
cholev написа:
но прекъсваше и накрая и спря да върти.
Четки :-D
Това е при Парксайд - няма възможност да се купи тази резервна част, и не само тази.
Просто няма резервни части и живота на тези инструменти е 3 години, после няма начин да се оправят, но цената...
Lion15 - специалист
съб апр 25, 2020 9:06 pmyanko78 написа:
Аз чакам гедорето да пуснат, незнам защо, но ми се иска да го имам. Тия от лидл, ебаси и стратезите, такъв маркетинг въртят, че взех да купувам неща, от които реално нямам нужда.
Това гедоре горе-долу колко пари трябва да е,че имам едно малко но е с камъни до 17мм?
Гледам едни в един англиски сайт та да поръчам да дойдат в комплект със зегето ама,не ми харесваха.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: