Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
quietmadness - специалист
Имам следния проблем:
Съседа ми има навес, чиято стена е на границата между двата имота. Въпросният навес има покрив от етернитови плоскости (онези вълнообразните) при това на доста годинки.
Някакви идеи с какво мога да ги боядисам поне тези, които са към мен? Нещо което да издържа на слънце?
Мислех различни варианти като се почне от безир, през разни бои, та до моторно масло.
Надеждата ми е да намаля разпрашаването. че се мотаем наоколо и ме притеснява какво има във въздуха.
shotik - майстор
нед апр 26, 2020 10:41 pmquietmadness написа:
Имам следния проблем:
Съседа ми има навес, чиято стена е на границата между двата имота. Въпросният навес има покрив от етернитови плоскости (онези вълнообразните) при това на доста годинки.
Някакви идеи с какво мога да ги боядисам поне тези, които са към мен? Нещо което да издържа на слънце?
Мислех различни варианти като се почне от безир, през разни бои, та до моторно масло.
Надеждата ми е да намаля разпрашаването. че се мотаем наоколо и ме притеснява какво има във въздуха.
Сребърен феролит ползваха за боядисването им по бунгалата.
schuldiner - майстор
Бетонконтакт + фасаген.
quietmadness - специалист
Благодаря на отзовалите се!

С феролита ми се струва, че ще е по-лесно. Бетонконтакта пишат да се пази от силно слънце по време на обработката за да стане както трябва. В тия жеги последните дни, не ми се работи по тъмно :)
Имах мерак да почистя повърхността, но ме е страх да го мина с водоструйката, че току виж го направила на дупки :-D
Чудя се дали с пистолета да го напръскам или е по-добре дебело с четка (валяк) та да попие по-дълбоко в плоскостта?
mitakis - напреднал
според мен акрилен дълбокопроникващ грунд+ фасадна боя

Тема "Запечатване на етернитови плоскости на открито" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: