Ел. инструментите. Консумативи.
ZEDYCUS - майстор
Такава 3541 преди две години взех от Германия за вуйчо ми и бяха по 80 евро, сега са 108. Имах 3520, сега 3551 безпроблемни. На вуйчо ми е по малко ползвана, но е здрава. И трите машини са без ремонти.
А с 3551 то даже разбичвам борови трупи по фи28-30 см в момента.
Lion15 - специалист
нед май 10, 2020 10:44 pmZEDYCUS написа:
Такава 3541 преди две години взех от Германия за вуйчо ми и бяха по 80 евро, сега са 108. Имах 3520, сега 3551 безпроблемни. На вуйчо ми е по малко ползвана, но е здрава. И трите машини са без ремонти.
А с 3551 то даже разбичвам борови трупи по фи28-30 см в момента.
Какъв е тоя чалъм с биченето на трупи?
Аз режа само за огрев с резачката.
Опитах се да бича за пръв път зимата, ма ка подскочи тая резачка, та в обувките на Девалт.
Едно нещо на Девалт си имах....
Би ли ми обяснил как става чалъма с биченето, че искам да се науча?
ZEDYCUS - майстор
Пиши в тубата alaskan mill и ще ти стане ясно.
koveslav - майстор
нед май 10, 2020 9:59 pmChefo77 написа:

Такова ли?
Нали казах, че не ми се дават пари :(
Бош АКЕ 35 пак в тази страница е на 186лв...Не е дуракоустойчива като Макитата,ама нали няма и да я ползваш....
nikolov333 - майстор
Имам АКЕ 30 от edigital и съм доволен.. Само маслото от резервоарчето нещо ми улива, като остане след рязане, но е възможно проблема да е при мен.. :cool:
koveslav - майстор
пон май 11, 2020 2:45 amnikolov333 написа:
Имам АКЕ 30 от edigital и съм доволен.. Само маслото от резервоарчето нещо ми улива, като остане след рязане, но е възможно проблема да е при мен.. :cool:
Ако оставя Макитата с много пълен резервоар при престой и тя намира начин да капне.Но ако е с малко масло(скачени съдове и явно прелива през отвора за мазане в шината по малко на самотек) или празна никога няма да капне и капка.Вероятно и Боша е така.
borchoyor - специалист
нед май 10, 2020 8:05 pmChefo77 написа:
Сигурно някъде е даден съвет, но не ми се рови 300 страници ...
Та - ще ми се да се обзаведа с резачка за вилата. Някое друго клонче щръкнало да клъцна, някой храсталак да окастря, но не и цепеници и метровки да режа. Искам просто да си имам и да е на ток. Евтина е ключова дума :) И да не е тотален боклук де :)
Някой може ли да даде съвет за подходяща?
Че гледам има хубави, но 200-300 и нагоре пари не ми се дават за нещо, което ще се ползва 5 пъти в годината.
Благодарско! :)
https://www.onlinemashini.bg/elektri4es ... -mm-/39614 е тая си вземи, имам тример на 4 години палиш и косиш, доволен съм😀
Chefo77 - майстор
пон май 11, 2020 2:45 amnikolov333 написа:
Имам АКЕ 30 от edigital и съм доволен.. Само маслото от резервоарчето нещо ми улива, като остане след рязане, но е възможно проблема да е при мен.. :cool:
Това няма да го взема посмъртно, няма ролка отпред на шината. Предупредиха ме миналата година.
МакКълоч има на 190 пари, май и той става ...
Lion15 - специалист
пон май 11, 2020 1:47 pmChefo77 написа:
пон май 11, 2020 2:45 amnikolov333 написа:
Имам АКЕ 30 от edigital и съм доволен.. Само маслото от резервоарчето нещо ми улива, като остане след рязане, но е възможно проблема да е при мен.. :cool:
Това няма да го взема посмъртно, няма ролка отпред на шината. Предупредиха ме миналата година.
МакКълоч има на 190 пари, май и той става ...
МъкКълоч са хубави машинки за домашна употреба.
За електриеските казвам.
Приятел има електрическа на тая марка и е доволен много.
А си режат в тях по 12/13 кубика на година за огрев.
За модел не съм сигурен, а и в момента е в Англия-не мога дс ти кажа точно модел.
Пък ти как ще я ползваш по 5 пъти в годината ще те надживее.
1st0r1k - специалист
Здравейте ще можете ли да дадете малко повече инфо за тези вериги
https://dikar.stihl-dealer.bg/bg-bg/%d0 ... ro-1-3-mm/
https://dikar.stihl-dealer.bg/bg-bg/%d0 ... ro-1-3-mm/

Каква е разликата между micro и micro pro?

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: